Prekių katalogas

Biork natūralus dezodorantas

 • Biork natūralus dezodorantas

  Kalio alūnas

 • Norite jaustis gaiviai kuo minimalesnėmis priemonėmis ir kuo mažiau kenksmingų medžiagų tepant ant savo kūno? Šis mineralinis dezodorantas kaip tik Jums!

  Prakaitavimas yra natūrali ir labai svarbi mūsų kūno savybė reguliuoti kūno temperatūrai. Tačiau prakaitas yra ideali terpė kauptis ir daugintis bakterijoms. Būtent bakterijos ir sukelia nemalonų ir stiprų kvapą.

  Didžioji dalis dezodorantų, kurie vadinami antiperspirantais (anti-prieš, perspiration - prakaitavimas) užkerta kelią prakaitavimui - natūraliam kūno vėsinimosi procesui.

  Biork™ Mineralinis Dezodorant neužkemša porų, tačiau panaikina blogą kvapą, nes ne pats prakaitas, o bakterijos yra atsirandančio kvapo priežastis.

  Kalio alūnas (kalio aliuminio sulfatas) yra natūrali mineralinė druska, sudaryta iš molekulių, kurios yra per didelės, kad būtų absorbuotos per odą ir patektų į kūną. Kalio alūno molekulės sudaro apsauginį sluoksnį ant odos, kuris stabdo kvapą sukeliančių bakterijų augimą. Taigi - prakaitavimas ir kūno vėsinimosi funkcija visiškai neblokuojama, tačiau yra išvengiama blogo prakaito kvapo.

  Biork™ kristalinis dezodorantą galima naudoti kasdien, jis išsilaiko 24 valandas.

  Sudedamosios dalys: kalio alūnas.

  Visos sudedamosios dalys buvo dermatologiškai patikrintos. 

  Naudojimas: sudrėkinkite priemonės galą ir švelniai perbraukite per švarias pažastis. Po naudojimo priemonę nusausinkite servetėle. 

  Pagaminta Šveicarijoje. 

  Tvarioje pakuotėje iš kamštinės medžiagos, todėl svarbu pakuotę laikyti sausai.

  Jeigu nepatinka ar netinka kieta dezodoranto forma, taip pat mažą likutį gali ištirpdyti vandenyje ir supylus į buteliuką su purškimomechnizmu naudoti kaip purškiamą priemonę. 

  Svoris: 130 g.

  Sertifikuota COSMOS sertifikatu.

  Gydytojos patarimas: kalio aliuminio sulfatas yra natūrali medžiaga, kuri turi teigiamų savybių stabdyti bakterijų dauginimąsi. Taip pat ji turi daug pranašumų lyginant su įprastiniais dezodorantais ir antiperspirantais, nes neturi medžiagų, kurios gali būti potencialiai pavojingos, tokių kaip aliuminis, parabenai, triklosanas, trietanolaminas, dietanolaminas, dažikliai. Vis tik ir šis iš kalio alūno pagamintas dezodorantas gali odą dirginti, ypatingai, jeigu oda yra pažeista. Taip gali sukelti kontaktinį dermatitą ar alergines reakcijas, pasireiškiančias uždegimu, sausumu ar raudonumu. Tad šis dezodorantas tikrai yra saugesnė priemonė, negu įprastiniai dezodorantai, bet gali turėti pašalinių reiškinių, kuriems pasireiškus naudojimą derėtų nutraukti.  

  Turite klausimų gydytojai?

  Rašykite info@naturoti.lt