Esu Raimonda, Naturoti įkūrėja. Esu gamtos vaikas ir mama. Naturoti gimė kartu su dukros gimimu. Nors natūralumas visada buvo šalia, tačiau gimus dukrai atsirado dar vienas pasaulis – vaiko pasaulis, kurį šeimoje kuriame siekdami išlaikyti kuo glaudesnį ryšį su gamta.

Iš begalinių asmeninių paieškų atsirado ir Naturoti, kurio tikslas – visiems vaikams pasiūlyti tik tai, kas geriausia jiems ir gamtai. Būtent todėl atidžiai renkame gaminius, kurie nuguls mūsų virtualiose lentynose. Esame jiems iškėlę aukštus ekologiškumo, natūralumo ir aplinkosaugos kriterijus, todėl daug dirbame, kad galėtume jums pasiūlyti prekes, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, saugias Jūsų vaikui ir nekenksmingas Žemei.
 
Turiu troškimą, kad Naturoti taptų ne tik tvarios mados ir ekologiškų prekių pasirinkimų namais, bet ir turėtų ugdomąją prasmę. Šiam tikslui pasiekti daug dėmesio skiriame tinklaraščio skilčiai, kurioje rasite aktualią ir naudingą informaciją apie ekologišką gyvenimo būdą auginant vaikus. Visa informacija kruopščiai atrenkama iš patikimų, dažniausiai mokslinių, šaltinių ir perleidžiama per įgytą medicininio išsilavinimo prizmę. 
 
Savo veikla ir įsitikinimais esame įsipareigoję remti ekologiškus medvilnės auginimo ūkius, tekstilės pramonę, kurioje nenaudojamos kenksmingos cheminės medžiagos bei dažai. Taip pat rinkdamiesi produkciją atsižvelgiame, jog jos gamyboje nebūtų taikoma priverstinė darbo jėga ar išnaudojami vaikai. Kadangi palaikome taršos mažinimo idėjas, siuntų pakavimui nenaudojame jokio plastiko.

Tikimės, kad jūs laikotės tų pačių įsitikinimų, kaip ir mes, nes tik kartu galime pakeisti pasaulį.
 
 
Su meile, Naturoti