Prekių katalogas

Naif purškiamas kremas nuo saulės, SPF50

 • Naif purškiamas kremas nuo saulės, SPF50

  Gamintojas
  Naif
 • Jūsų prašymu - saugios sudėties purškiamas kremas nuo saulės!

  Kremas užtikrina aukštą odos apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių.

  Purškiklis turi mineralinį filtrą iš cinko oksido (ne nano), kuris sukuria ant odos apsauginį sluoksnį, tarsi veidrodis atspindintį saulės spindulius.

  Tinka vaikams, turintiems jautrią odą, nes mineralinis filtras sumažina nepageidaujamų odos reakcijų riziką, lyginant su cheminiais filtrais.

  Tūris: 100 ml.

  Be pridėtinių kvapų.

  Sudedamosios dalys: Decyl Oleate, Zinc Oxide, Coco-Caprylate/Caprate, Alcohol, Triheptanoin, Polyhydroxystearic Acid, Allantoin, Tocopherol, Aqua/Water, Silica Dimethyl Silylate, Pongamol, Helianthus Annuus Seed Oil, Bisabolol, Denatonium Benzoate. 

  Naudojimas: papurkškite odą priemone ir tolygai padenkite masažuojamaisiais švelniais rankos judesiais. Nepurkškite veido srities, plaštakų.

  Gydytojos patarimas: nors kremo sudėtis ir saugi, prisiminkime, kad tai, kas nėra skirta vartoti per burną ir nosį - neturėtų ten patekti. Purškiant priemonę išsiskiria smulkūs lašeliai, kurie gali pasklisti aplink ir būti įkvėpti. Todėl šią priemonę rekomenduočiau naudoti tik vyresniems vaikams, kurių jau galima paprašyti nusukti galvą į kitą pusę ar sulaikyti kvėpavimą. Taip purkšti reikėtų iš artimesnės distancijos, tokiu būdu mažiau priemonės patenka į aplinką ir daugiau jos patenka ant odos. Jeigu šia priemone norite patepti mažesnį vaiką, tačiau sudėtinga imtis mano paminėtų saugumo priemonių, tuomet purkškite sau į delną kiek atokiau nuo vaiko ir vaiko odelę ištepkite švelniais judesiais.