Prekių katalogas

Rosenrot vonios milteliai kūdikiui

 • Rosenrot vonios milteliai kūdikiui

  Gamintojas
  Rosenrot
 • Tegul mažylio oda būna pasirūpinta ir maudynių metu!

  Šie milteliai puikiai tirpsta vandenyje, ramina kūdikio odelę ir sustiprina apsauginę jos funkciją, nes sveika oda - stipri išorinė apsauga.

  Sudėtyje vien tin natūralūs ir švelnūs ingredientai.

  Kokosų pieno milteliai ne tik puikiai kvepia, bet ir rūpinasi kūdikio odele. Suteikia jai švelnumo, nuramina ir pamaitina. 

  Kakavos sviestas drėkina odelę ir saugo nuo drėgmės netekimo. 

  Ruegen gydomoji kreida suteikia odai ilgalaikę drėgmę ir skatina ląstelių atsinaujinimą. 

  Maišelio talpa: 150 g.

  Naudojimas: maždaug du šaukštus (30 g) produkto ištirpinkite šiltame vandenyje (toks kiekis paskaičiuotas pilnai voniai, jeigu vandens naudojate mažiau, tuomet ir produkto dėkite mažiau). Galite juos tirpinti atskiroje talpoje ir tuomet supilti į vonią arba dėti tiesiai į vandenį vonioje.  Išmaudykite mažylį vonioje. Geriau vengti vandens patekimo į akis ar burną. Didesniems vaikams ar suaugusiems rekomenduojama vonioje praleisti apie 15-20 minučių. Į vandenį drąsiai galima merkti ir plaukus, produkto ingredientai suteiks jiems švelnumo. Po to pakanka plaukus išplauti su šampūnu ir išskalauti švariame vandenyje. Paprastai po tokios vonios mažylio odai papildomų švelnumo suteikiančių ar drėkinančių priemonių nebereikia. Pakanka odą švelniai nusausinti.

  Sudedamosios dalys: Coco Powder*, Calcium Carbonate, Zea Mays Starch, Cocoa Butter*