Prekių katalogas

Suntribe

 • Suntribe - trijų draugų įkurtas prekinis ženklas Švedijoje. Tai komanda, mėgstanti sportą, nuotykius, šėliones paplūdimyje. Būdami sporto gamtoje entuziastai, jie pradėjo ieškoti ekologiškos apsaugos nuo saulės su mineraliniais filtrais, tačiau Europoje tinkamo gaminio neaptiko. Tuo pačiu Karl, Hampus ir Julia ypatingai myli laukinę gamtą. Štai kodėl atsirado Suntribe - kad nuotykiai būtų saugūs žmonėms ir tuo pačiu nekenktų vandenynų gyventojams. 

  Suntribe kuriamos kūno priežiūros priemonės, o ypatingai - apsauga nuo saulės, skirta visiems, net ir turintiems jautrią odą. Visi gaminiai ruošiami iš aukščiausios kokybės ekologiškų žaliavų, testuojami nepriklausomose laboratorijose ES ir JAV, sertifikuojami. Pagal ypatingas, tačiau itin paprastas formules kuriamiems produktams naudojami tik ekologiškos kilmės vaškai, aliejai, sviestai ir mineralinės medžiagos. O pakuotėms, kai tik įmanoma, renkamos perdirbtos medžiagos ir pakuotės gali būti vėl perdirbamos. 

  VIsi ingredientai yra serfitikuojami SOIL ASSOCIATION ORGANIC sertifikatu.

  Suntribe kremų nuo saulės efektyvumas patikrintas ISO 24444 ir ISO 24443 testais. O visi Suntribe gaminiai atitinka Europos Sąjungos kosmetikos saugumo normatyvus (Regulation (EC) No 1223/2009).

  Leiskitės į nuotykius kartu su Suntribe!

  SOIL ASSOCIATION ORGANIC logo

  17.99
  Suntribe kremas nuo saulės su mineraliniu filtru SPF 30

  Ekologiški ingredientai, mineralinis filtras

  18 
  22.99 Sutaupykite 4.99
  Suntribe kremas nuo saulės vaikams su mineraliniu filtru SPF 30

  Ekologiški ingredientai, mineralinis filtras

  18 
  22.99 Sutaupykite 4.99