Prekių katalogas

Suntribe

  • Suntribe - trijų draugų, Karl, Hampus ir Julia, įkurtas prekinis ženklas Švedijoje. Tai komanda, mėgstanti sportą, nuotykius, šėliones paplūdimyje. Būdami sporto gamtoje entuziastai, jie pradėjo ieškoti ekologiškos apsaugos nuo saulės su mineraliniais filtrais, tačiau Europoje tinkamo gaminio neaptiko. Štai kodėl atsirado Suntribe - saugių kūno priežiūros priemonių, skirtų saugotis nuo saulės, prekinis ženklas. Kadangi vis įkūrėjai yra ir dideli gamtos entuziastai, jie pasistengė, kad gaminiai būtų ne tik saugūs žmonėms ir tuo pačiu nekenktų vandenynų gyventojams. 

    Leiskitės į saugius nuotykius kartu su Suntribe!

    Prekių nėra.
  • Suntribe kuriamos kūno priežiūros priemonės, o ypatingai - apsauga nuo saulės, skirta visiems, net ir turintiems jautrią odą. Visi gaminiai ruošiami iš aukščiausios kokybės ekologiškų žaliavų, testuojami nepriklausomose laboratorijose ES ir JAV, sertifikuojami. Pagal ypatingas, tačiau itin paprastas formules kuriamiems produktams naudojami tik ekologiškos kilmės vaškai, aliejai, sviestai ir mineralinės medžiagos. O pakuotėms, kai tik įmanoma, renkamos perdirbtos medžiagos ir pakuotės gali būti vėl perdirbamos.

    VIsi ingredientai yra serfitikuojami SOIL ASSOCIATION ORGANIC sertifikatu.

    Suntribe kremų nuo saulės efektyvumas patikrintas ISO 24444 ir ISO 24443 testais. O visi Suntribe gaminiai atitinka Europos Sąjungos kosmetikos saugumo normatyvus (Regulation (EC) No 1223/2009).