Prekių katalogas

Balck and Blum aktyvintos anglies filtras

 • Balck and Blum aktyvintos anglies filtras

  Gamintojas
 • Filtruokite vandenį natūraliai su aktyvinta binchotan anglimi, kuri pašalina teršalus ir suteikia vandeniui gerų skoninių savybių.

  Binchotan anglis ne tik pašalina nešvarumus, bet ir praturtina vandenį mineralais, tokiais, kaip kalis. 

  Anglis tvariai išgauta ir pagaminta Laose taikant tradicinius japoniškus metodus.

  Ruošiama iš greitai augančių vietinių medžių šakų užtikrinant minimalų poveikį vietinei gamtai.

  Binchotan anglis turi neįtikėtinai akytą paviršių su mažomis ertmėmis, nukreiptomis visomis kryptimis. Vos 1 gramo paviršiaus plotas viršija 500 m2, dėl to jos absorbcinės savybės yra labai didelės, jų dėka aktyvioji anglis teršalų jonus pritraukia į save ir juos užrakina.  

  Anglis ne tik valo vandenį, bet ir į jį paskleidžia mineralus, tokius kaip kalis, geležis ir magnis, kurie pagerina vandens skonį ir sustiprina jo naudą sveikatai. 

  Vienos lazdelės pakanka 6 mėnesiams, vienu metu galima filtruoti apie 1 l vandens.

  Kasdien filtruojant 1l vandens, vienos lazdelės pakanka maždaug 3 mėn. Po 3 mėnesių galima iš naujo „įkrauti“ savo anglies lazdelę įdėjus ją į puodą su verdančiu vandeniu dešimčiai minučių. Taip pašalinamos visos per pastaruosius 3 mėnesius susikaupusios priemaišos, todėl anglis vėl bus paruošta filtruoti. 

  Kuomet anglies lazdelė nebetinkama filtruoti vandeniui, ji vis dar gali būti naudojama! Jos pagalba galima pašalinti blogus kvapus iš kačių kraiko ar vystyklų dėžės, sumažinti oro drėgmę drabužių spintoje ar stalčiuje, praturtinti kambarinių augalų dirvą maistinėmis medžiagomis.