Prekių grąžinimo sąlygos

 • Prekių grąžinimas ir keitimas
  1. Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo".
  2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su Pardavėju, apie tai pranešdamas Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę (-es) ir užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės (-ių) gavimo dienos. Bet kurią mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytą prekę galite grąžinti ir atgauti už prekę sumokėtus pinigus arba pasikeisti į kitą patikusią prekę.
  3. Transporto išlaidas prekės grąžinimo arba keitimo atveju apmoka Pirkėjas. Jeigu grąžinama ar keičiama nekokybiška prekė, tuomet transportavimo išlaidas apmoka Pardavėjas.
  4. Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekę(es) sumokėtus pinigus. Dėvėtos, naudotos ar pažeistos prekės atgal nepriimamos.
  5. Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:
  - prisegtos visos etiketės;
  - prekės nebuvo naudotos;
  - prekės nesugadintos;
  - prekės turi originalias pakuotes;
  - prekės išlaikiusios savo prekinę išvaizdą;
  - grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
  6. Naturoti gavę keičiamą ar grąžinamą prekę, per 7 dienas įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko grąžinimo/keitimo kriterijus. Jei grąžinama/keičiama prekė atitinka šiuos kriterijus, įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus per 14 dienų nuo keičiamos/grąžinamos prekės gavimo.
  7. Pardavėjas neatsako, kad internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kiti parametrai gali nevisiškai atitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.
  8. Norėdami grąžinti prekę, nedelsiant informuokite el. paštu: info@naturoti.lt