Prekių katalogas

Costa Blanca Organics

 • Costa Blanca Organics -  mūsų šeimos atradimas! Natūralūs, iš kokybiškų ingredientų, tobulai išplaunantys plaukus ir juos pamaitinantys. Vienas geriausių pasirinkimų mūsų kelyje siekiant rinktis tik sveikatai naudingas ir tvarias kūno priežiūros priemones. Pamėginkite ir pasidalinkite savo įspūdžiais! 

  Nepamirškite, jog plaukų grožiui svarbu nuoseklumas ir rutina, į kurią įtraukite ne tik šiuo veiksmingus šampūnus, bet ir Costa Blanca Organics aliejus, kurie jau greitai pasirodys prekyboje!

 • Costa Blanca Organics yra įmonė, įsikūrusi Ispanijoje, kurianti itin efektyvius kietuosius šampūnus, kondicionierius bei kitas kūno priežiūros priemones. 

  Kietieji šampūnai - tai ekologiška, natūrali ir koncentruota įprastinių šampūnų versija. Po šiuo prekiniu ženklu slypi begalinis noras padėti moterims turėti sveikus, gražius, žvilgančius plaukus, bei rūpestis ir siekis gražinti planetai balansą per kosmetikos kūrybą.

  Šampūnai:

  Patikrinti dermatologiškai
  Be silikonų
  Be parabenų
  Draugiški aplinkai
  Puikiai įvertinti
  Tinkami veganams
  Patogūs keliaujant

  Costa Blanca Organics rūpinasi kosmetikos poveikiu kūnui ir planetai. Kietieji šampūnai yra kruopščiai sukurti taip, kad būtų kuo natūralesni ir ekologiškesni. Kietų šampūnų naudojimas yra lengvas ir paprastas, o kas svarbiausia– – jokios plastikinės pakuotės. Raminantys kvapai, maloni tekstūra ir efektyvumas yra kokybės dalis.

  Costa Blanca Organics kieti šampūnai pasirūpins, kad jūsų plaukai būtų sveiki ir žvilgantys, o viena iš jų misijų – mažinti plastiką kosmetikos industrijoje. Vienas kietas šampūnas reiškia vienu plastikiniu buteliuku aplinkoje mažiau, mažiau taršos - daugiau naudos.