Prekių katalogas

Costa Blanca Organics

 • Lietuvaitės šiltojoje Ispanijoje gaminami kietieji šampūnai - mūsų šeimos atradimas! Natūralūs, iš kokybiškų ingredientų, tobulai išplaunantys plaukus ir juos pamaitinantys. Vienas geriausių pasirinkimų mūsų kelyje siekiant rinktis tik sveikatai naudingas ir tvarias kūno priežiūros priemones. Pamėginkite ir pasidalinkite savo įspūdžiais! Naturoti šeima rekomenduoja! 

  14 
  Costa Blanca Organics kondicionierius plaukams
  Likutis: 10 vnt.

  Natūralūs ingredientai

  15 
  Costa Blanca Organics kietasis šampūnas vyrams
  Likutis: 3 vnt.

  Natūralūs ingredientai

  14 
  Costa Blanca Organics kietasis šampūnas vaikams
  Likutis: 7 vnt.

  Natūralūs ingredientai

  12 
  14 
 • Costa Blanca Organics yra įmonė, įsikūrusi Ispanijoje, kurianti itin efektyvius kietus šampūnus ir kietus kondicionierius. Kieti šampūnai tai ekologiška, natūrali ir koncentruota įprastinių šampūnų versija. Po šiuo prekiniu ženklu slypi begalinis noras padėti moterims turėti sveikus, gražius, žvilgančius plaukus, bei rūpestis ir siekis gražinti planetai balansą per kosmetikos kūrybą.

  Šampūnai:

  - Parvirtinti dermatologiškai
  - Be silikonų
  - Be parabenų
  - Draugiški aplinkai
  - Puikiai įvertinti
  - Draugiški veganams
  - Patogūs keliaujant

  Costa Blanca Organics rūpinasi kosmetikos poveikiu kūnui ir planetai. Kieti šampūnai yra kruopščiai sukurti taip, kad būtų kuo natūralesni ir ekologiškesni. Kietų šampūnų naudojimas yra lengvas ir paprastas, o kas svarbiausia– – jokios plastikinės pakuotės. Raminantys kvapai, maloni tekstūra ir efektyvumas yra kokybės dalis.

  Kieti šampūnai padeda turėti nuostabius plaukus, apie kuriuos visi svajojame.

  Costa Blanca Organics kieti šampūnai pasistengs, kad jūsų plaukai būtų sveiki ir žvilgantys, o viena iš jų misijų – mažinti plastiką kosmetikos industrijoje. Vienas kietas šampūnas reiškia vienu plastikiniu buteliuku aplinkoje mažiau, mažiau taršos - daugiau naudos.