Prekių katalogas

Costa Blanca Organics įkūrėja Kristina - apie kietųjų šampūnų kūrimo virtuvę ir savo plaukų priežiūros rutiną

 • Prekinis ženklas, ne tik kuriantis veiksmingas kūno priežiūros priemones, bet ir besiremiantis tvirtomis vertybėmis. Įdomu pažvelgti į jį iš vidaus? Kartu pasidomėkime kūno priežiūros priemonių kūrimo subtilybėmis bei sužinokime, kokia yra pačios kūrėjos plaukų priežiūros rutina.

  Straipsnio autorė - Raimonda Valaikaitė (gydytoja, Naturoti įkūrėja)

  2024-01-05

   

  Naujieji metai padiktuoja naujus tikslus. Todėl šiemet panūdau Jus iš arčiau supažindinti su Naturoti parduotuvei atrinktų puikių produktų gamintojais. 

  Straipsnių seriją pradedu nuo Costa Blanca Organics - lietuvės Kristinos įkurto prekinio ženklo, kuriančio kietuosius muilus ir šampūnus. Šių produktų sudėtys yra tokios geros bei kokybiškos, jog ne tik atrinkau juos Naturoti lentynoms, bet ir nekantriai laukiu naujų gaminių ir dar platesnės kūno priežiūrai skirtų produktų gamos. O kol kas susipažinkime su šiuo prekiniu ženklu iš vidaus, įlįskime į jo virtuvę ir netgi gaukime patarimų sėkmingai plaukų priežiūrai iš pačios šampūnų formulių kūrėjos Kristinos.

  Costa Blanca Organics įkūrėja Kristina Orinko

  Costa Blanca Organics įkūrėja Kristina Orinko savo kurtus kietuosius šampūnus naudoja ir namuose.

  Naturoti atsirado gimus mano pirmajai dukrai, kuomet pastebėjau, kad Lietuvoje labai trūksta sveikatai palankių ne maisto produktų. Kas buvo Jūsų įkvėpimas ir nuo ko prasidėjo Costa Blanca Organics kelias?

  Kosmetika domėjausi daug metų, tačiau rimčiau etiketes pradėjau nagrinėti gimus dukrai. Dukrytei nebuvo nei metų, kai jai buvo nustatytas dermatitas, o pediatro išrašyto kremuko sudėtis tiesiog šokiravo. Nuo tada pradėjau nagrinėti kiekvienos kosmetikos priemonės etiketes, kai nerasdavau tinkamo pirkti - gamindavau. Kartą valydama namų vonios kambarį susimąsčiau, kiek daug jame plastiko ir nusprendžiau tai pakeisti. Pagalvojau, kad šampūnas yra viena iš dažniausiai naudojamų kosmetikos priemonių ir jis dažniausiai supakuotas į plastiką, tad pasigaminau sau ir dukrai kietąjį šampūną, kurio pakavimui plastikas nereikalingas. Pastebėjau stipriai gerėjančią savo baltai dažytų ir pažeistų plaukų būklę, supratau, kad mano šampūną turi išbandyti ir draugės, taip viskas ir prasidėjo.

  Suprantu, kad kaip ir dauguma geriausių dalykų šioje Žemėje, taip ir Costa Blanca Organics prasidėjo nuo savęs -  kūno priežiūros produktai dukrytei, kietasis šampūnas. Nuostabu, kad pavyko sukurti priemones, kurios veikia. Kas Jums svarbiausia kuriant formules, kurios virsta šampūnais ir kitomis kūno priežiūros priemonėmis?

  Priemonių sudėtis ir veiksmingumas yra svarbiausia, priemonės turi būti ne tik natūralios, bet ir veiksmingos. Mažiausiai dėmesio skiriu kvapams, nes manau, kad kai norisi kvepėti, galima pasikvepinti, tad mano kurtos plaukų priežiūros priemonės kvepia žolelėmis bei jų ekstraktais, esančiais produktuose.

  Kietasis Costa Blanca Organics šampūnas

  Plaukų priežiūros priemonės kvepia žolelėmis bei jų ekstraktais.

  Gal galėtumėte truputėlį praskleisti paslapties šydą ir papasakoti, kaip vyksta formulių kūrimas? Kokia šio proceso virtuvė?

  Viskas prasideda nuo įsivaizduojamos plaukų problemos, kurią noriu išspręsti, pvz.: pažeisti plaukai. Svarstau, ko reikia tokiems plaukams, kaip juos ne tik atgaivinti, bet ir išlaikyti sveikus. O tada jau susidėlioju formulę, parenku produkto sudedamąsias dalis, kurios galėtų išspręsti plaukų problemas. Pagaminus šampūną, pirmiausiai pati jį ir testuoju. Esu be galo alergiška ir turiu baltai dažytus plaukus, tad testuojamų produktų kokybė greitai pasimato ant mano pačios plaukų ir odos.

  Gal galėtumėte pasidalinti kaip atrodo tas Eureka! momentas, kuomet suprantate, kad štai, naujas produktas yra toks, kokio ir norėjote?

  Grįžtamasis ryšys iš klientų ir jų plaukų būklės pasikeitimas į gerąją pusę pasako viską. Prisipažinsiu, dažnai net braukiu laimės ašarą išgirdusi apie dingusias klientų plaukų bei galvos odos problemas. Tai labai stiprus jausmas.

  Ar šampūnų formulės laikui bėgant keičiasi?

  Dar nekeičiau nei vieno šampūno formulės, bet neatmetu galimybės formules tobulinti.

  Jūsų komunikacija viešoje erdvėje yra tokia gyva, įdomi ir nuoširdi. Kas Jus įkvepia rasti akį patraukiančių temų? Juk tai viskas apie plaukus, regis, galima greitai išsisemti?

  Mano sekėjai yra tikras naujų temų lobynas, jie dalinasi savo problemomis, o aš - problemų sprendimo būdais. Būna, kad ir išsisemiu, tada idėjų ieškau stebėdama kitų komunikaciją ir vizualą. Daug įkvėpimo ateina ir iš užsienio trichologų, įvairių seminarų bei mokslinių straipsnių 

  Kokia yra tvarumo vieta Jūsų formulių kūrime bei visame versle?

  Būtent tvarumo vedama ir pradėjau gaminti kietuosius šampūnus, kurie ne tokie populiarūs, bet tvarūs. Jei man nerūpėtų tvarumas, būtų daug paprasčiau ir pigiau gaminti įprastinį, skystą šampūną, kurio pagrindinis komponentas yra vanduo. Man norisi, kad kuo mažiau kenktume Žemei, rastume balansą tarp savo reikmių ir gamtos.

  Visai neseniai į dienos šviesą paleidote dar vieną savo kūrinį - dezodorantą. Panašu, kad Costa Blanca Organics plečia veiklą ir neapsiribos vien tik kietaisiais šampūnais ir kondicionieriais. Ar turėtume laukti dar daugiau naujienų?

  Taip, jau visai netrukus turėtų pasirodyti aliejinė kaukė plaukams, po jos seks ir dar daugiau naujienų.

  Possible aliejus plaukams

  Aliejus plaukams ir galvos odai POSSIBLE+ - slaptas ginklas siekiantiems vešlių ir sveikų plaukų. 

  Ir pabaigai – vienas iš įdomiausių man ir, tikiu, Naturoti lankytojams, klausimų - kaip šampūnų kūrėja prižiūri savo plaukus, kokia Jūsų plaukų priežiūros rutina?

  Giliai valantis šampūnas kartą į 4-6 sav, kas dienai naudoju dažniausiai dilgėlių šampūną, bet pasitaiko, kad jį keičiu kitais CBO šampūnais + kondicionierius, jis yra būtinas. Aliejinė kaukė 1-2 kartus į savaitę plaukų stiprinimui ir viskas.

   

  Dėkoju Kristinai už nuoširdžius atsakymus ir tikiu, kad kiekvienas juose galime rasti įkvėpimo rinktis kokybiškas bei sveikatai palankias kūno priežiūros priemones. Linkiu sėkmės toliau sėkmingai vystant prekinį ženklą ir kuriant kokybiškas bei veiksmingas kūno priežiūros priemones. Mes jas naudojame namuose, todėl ir iš mano pusės skrieja komplimentai kietiesiems šampūnams bei kondicionieriui. Kai ateis naudojamo dezodoranto pabaiga - išmėginsiu ir Costa Blanca Organics naujieną. Jeigu ir Jūs norite išbandyti Costa Banca Organics kūno priežiūros priemones - užsukite jų įsigyti į Naturoti parduotuvę!