Prekių katalogas

Croll & Denecke

  • Vokietijoje įsikūrusi Croll & Denecke šeimos įmonė gamina ne tik savo simboliu tapusias natūralias jūros kempines, bet ir visą gamą kitų tvarių produktų, skirtų namų SPA procedūroms, kasdienei kūno priežiūrai ar virtuvei.

  • Croll & Denecke kompanijos pradžia nukeliauja net iki 1897 metų, kuomet Gustav Croll ir Theodor Denecke priėmė vieną svarbų sprendimą - nutarė importuoti natūralias jūros kempines iš Graikijos į Bremeną. Jūros kempinės auga Viduržemio jūros vandenyje, maždaug 40 metrų gylyje, visiškai natūraliai. Kempines įmonės įkūrėjai pavadino tikru gamtos stebuklu ir nenorėdami jo sugadinti industrinėmis mašinomis, nuo pat pradžių apdirbimui naudojo tik rankų darbą.

    Mūsų dienomis įmonei vadovauja trečios ir ketvirtos kartos prie įmonės kūrėjų prisijungusio žmogaus palikuonys - Peteris, Nina ir Sara Hankiewicz. Jie sugebėjo išsaugoti įmonės tradicijas ir toliau jūros kempines apdirba tik rankomis. Negana to, jie išplėtė gaminių asortimentą gamybai rinkdamiesi tik tvarias medžiagas. Taigi dabar Croll & Denecke pradėta įmonė gamina ir SPA bei namų apyvokos reikmenis. Įmonės misija tokia artima ir Naturoti vertybėms - padaryti viską, kad gyventume harmonijoje su gamta. Tikiu, kad to trokštate ir jūs, todėl pasidairykite po Croll & Denecke siūlomą asortimentą ir pajuskite natūralumą, ramybę bei ryšį su gamta.