Prekių katalogas

Dantoy žaislas iš bioplastiko ,,Shape sorter"

 • Dantoy žaislas iš bioplastiko ,,Shape sorter"

  Gamintojas
 • Puikus smulkiąją motoriką, rankų miklumą, spalvų ir formų pažinimą lavinantis žaislas patiems mažiausiems!

  Pagaminta iš bioplastiko, atitinka European EN71 standartą. 

  Rekomenduojamas vaikams nuo 10 mėnesių.

  Puikiai tinka žaidimams tiek viduje, tiek lauke.

  Dantoy gaminamas bioplastikas yra kokybiškas, iš jo pagaminti produktai tarnauja ilgai, tačiau jie nėra kompostuojami. Nors jų sudėtyje nėra nuodingų medžiagų, jie neturėtų atsirasti gamtoje kaip atliekos. Žaislai iš bioplastiko yra 100% perdirbami.

   

  *Mažiausiai 90% bioplastiko sudaro iš cukranendrių išgaunamas etanolis. Etanolis - alkoholio forma, kuri išgaunama iš cukranendrių ir naudojama bioplastikui gaminti.

  • Cukranendrės, naudojamos Dantoy bioplastikams, auga plantacijose pietiniame ir centriniame Brazilijos regionuose, daugiau nei 2500 km nuo Amazonės regiono. Cukranendrių auginimo plotų plėtrą valdo Brazilijos federalinės vyriausybės suformuotas „Cukranendrių agroekologinis zonavimas“. Nuimtas cukranendrės gabenamos traukiniu tolesniam perdirbimui, o tai yra ekologiškiau nei vežti sunkvežimiais.
  • Cukranendres galima nuimti kelis kartus per metus. Nauji cukranendrių augalai sodinami kas penkerius - septynerius metus. Laukai nuimami kas šešis ar dvylika mėnesių, todėl juos galima priskirti prie tvarios žaliavos.
  • Cukranendrės sugeria anglies dioksidą iš oro ir taip sumažina šiltnamio efektą. Gaminant bioplastiką, anglies dvideginio išmetimas yra mažesnis, negu gaminant įprastą plastiką. Kiekvienam pagaminto bioplastiko kilogramui iš atmosferos pašalinama 3,09 kg anglies dioksido.
  • Bioplastikas gaminamas naudojant tą pačią įrangą ir sistemas, kaip ir tradicinis plastikas. Taigi nereikia jokių naujų investicijų.