Prekių katalogas

Earth Sense Organics purškiamas repelentas, 100 ml

 • Earth Sense Organics purškiamas repelentas, 100 ml

  12 
  14.95  Sutaupykite 2.95 
 • „Earth Sense Pro-Tect™“ kraujasiurbių atbaidymo balzamas yra ištirtas moksliškai. Įrodyta, kad jis suteikia iki 8 valandų trunkančią apsaugą nuo uodų, galinčių pernešti maliariją, Zikos virusą ar dengės karštligę. Jis taip pat atbaido erkes ir dėles.

  Veiklioji medžiaga išgauta iš tvariai gamtoje surinkto citrininių eukaliptų aliejaus.

  Purškiamas, tad lengvai apsaugosite norimas vietas.

  Saugus odai – augalinės kilmės ir be DEET.

  Toks pat efektyvus kaip ir sintetiniai repelentai.

  Apsauga iki 8 valandų.

  Gaivaus eukaliptų kvapo.

  Rekomenduojama suaugusiems ir vaikams nuo 6 mėnesių amžiaus.

  Bandymai parodė veiksmingą apsaugą iki 8 valandų po vienkartinio panaudojimo.

  Tinka naudoti didelės ir mažos rizikos zonose, kuriose plinta per vabzdžius perduodamos ligos.

  Sertifikuotas Cosmos Organic sertifikatu.

  Naudojimas: purkškite atviras kūno vietas. Saugokite akis ir venkite repelento nepatekimo į burną ir kvėpavimo takus.

  Sudedamosios dalys: 30% Eucalyptus citriodora oil, (Citriodioal®)*, vanduo, denatūruotas alkoholis, izopropilo alkoholis.

  Sudėtyje yra CITRONELLAL, CITRONELLOL, EUCALYPTOL, LINALOOL, LIMONENE. Šios eterinių aliejų dalys gali sukelti alergines reakcijas, todėl prieš naudojimą būtina alikti odos lopo testą.

  * iš ekologiškų šaltinių.

  Buteliuke yra 100 ml skysčio.

  Buteliukas pagamintas iš aliuminio, tad pabaigę naudoti nepamirškite tinkamai išrūšiuoti.

   

  Pro -Tect ™ Anti - Mosquito ATSARGUMO PRIEMONĖS. Skystis ir jo dulksa yra degūs, todėl vengti jį naudoti šalia ugnies. Patekę į akis gali sukelti akių sudirgimą. Rekomenduojama naudoti tik lauka ar gerai ventiliuojamose vietose. Saugoti nuo ugnies. Purškiant produktą šalia nerūkyti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Atsitiktinai nurijus produkto, kreiptis į apsinuodijimų centrą. 

  Gydytojos patarimas: šią apsaugą nuo uodų bei erkių galima naudoti ir kūdikiams nuo 6 mėnesių amžiaus. Kadangi priemonė yra purškiama, yra rizika, kad purškiant tiesiai ant kūno ar drabužių bus įvėpta ar pateks į akis. Todėl šią priemonę pirmiausia rekomenduojama papurkšti sau į delną atokiau nuo vaikų ir tada delnu ištepti vaiko atviras kūno vietas. Rekomenduočiau priemonę naudoti saikingai, ypatingai mažiems vaikams, kadangi joje yra eterinių aliejų. Jie gali dirginti jautrią odelę ar kvėpavimo takus. Dėl galimos reakcijos su oda visada rekomenduojama atlikti lopo testą - tai yra patepti nedidelį odos plotelį ant nugaros ar šlaunies ir stebėti ar per 24 neatsiranda odos sudirgimo požymių. Taip pat venkite vaikams tepti priemonę aplink burną ar akis, o mažesniems - ir ant rankyčių, kad dėdami rankas į burną vaikai kartu nepriragautų repelento.

  Svarbu prisiminti, kad repelentas yra tik pagalbinė priemonė apsisaugti nuo kraujasiurbių. Svarbiausia yra pasistengti vengti vietovių, kuriose galima sutikti dideles uodų ar erkių populiacijas, pasirūpinti tinkama apranga. O rūpinantis erkių pernešamų ligų prevencija itin svarbu reguliariai apžiūrėti kūną, nepamirštant plaukuotos galvos dalies, ir drabužius, o grįžus į namus - juos pasikeisti, mat erkės gali kurį laiką slėptis drabužių siūlėse ir pasitaikius tinkamai progai persikelti ant žmogaus kūno.

  Gydytoja Raimonda

  Turite klausimų gydytojai? Rašykite info@naturoti.lt   

 • Galbūt Jums labiau tiks