Prekių katalogas

Hevea ortodontinis čiulptukas iš kaučiuko, 3-36 mėn.

 • Hevea ortodontinis čiulptukas iš kaučiuko, 3-36 mėn.

  Gamintojas
 • Čiulptukas yra vientisas, todėl sumažėja tikimybė, kad kuri nors čiulptuko dalis atitrūks ir pateks mažyliui į burnytę ar sukels užspringimo riziką.

  Skirtas mažyliams nuo 3 iki 36 mėnesių, tačiau atminkite, jog pagal vienas iš dažniau girdimų ortodontų rekomendacijų, sąkandžiui saugiausia, jeigu mažylis atprastų nuo čiulptuko iki savo pirmojo gimtadienio.

  Pagamintas iš kaučiuko - saugios medžiagos.

  Ortodontinės formos, kad būtų skaip įmanoma saugiau sąkandžio vystymuisi.

  Lengva valyti - galima nuplauti švariu vandeniu arba karts nuo karto dezinfekuoti keletui minučių įdėjus į verdantį vandenį.

  Gydytojos patarimas: duoti mažyliui čiulptuką ar ne - šeimos pasirinkimas. Tačiau yra keletas rekomendacijų, kuriomis dalinasi įvairių sričių specialistai tam, kad čiulptuko naudojimas nekenktų žindymui ar sąkandžio vystymuisi. Laktacijos specialistai krūtimi maitinamiems kūdikiams nerekomenduoja duoti čiulptuko iki 4 savaičių amžiaus ar ilgiau, iki tol, kol nenusistovi žindymo rutina. Gydytojai ortodontai ragina naudoti ortopedinį čiulptuką ir tai daryti kuo trumpiau, geriausia, ne ilgiau negu iki pirmojo gimtadienio tam, kad sąkandis formuotųsi taisyklingai.