Prekių katalogas

Hevea žaislas-kamuolys, iš kaučiuko

 • Hevea žaislas-kamuolys, iš kaučiuko

  Gamintojas
 • Tvarus, ilgaamžis ir mažylio sveikatai palankus žaislas, pagamintas iš natūralaus kaučiuko.Tinkamas kūdikiui ir jau paaugusiam vaikui, todėl jeigu namuose kuriate daiktais ir žaislais neperkrautą atmosferą - šis žaislas tiesiog nepamainomas!

  HEVEA kamuolys itin audingas mažylio vystymuisi, mat suteikia galimybes ugdyti:

  - KRAMTYMĄ - kaučiukas yra saugi ir minkšta medžiaga mažyliui dėti į burną, kramtyti - tai stiprina žandikaulio raumenis.

  - LIEŽUVIO VYSTYMĄSI - žaisle esančios angos suteikia galimybę žaisti liežuviu, dėl ko pastarasis lavėja ir tvirtėja.

  - STAMBIĄJĄ MOTORIKĄ - puiki forma leidžia kamuoliui riedėti, mažylis gali mokytis ridenti, mesti, pagauti. Kamuolį patogu paimti į rankas, nes jis minkštas ir lankstus.

  - SMULKIĄJĄ MOTORIKĄ - ertmės kamuolio šonuose gali pasitarnauti pirštukų veikloms, galima mokytis per jas į vidų įdėti ir išimti įvairius daiktus.

  - SUVOKIMĄ - ertmės kamuolio sienose leidžia pažvelgti į vidų ir formuoti tūrinio suvokimo sampratą.

   

  Pagaminta iš 100% natūralaus perdirbto kaučiuko, be plastiko ar kitų toksiškų medžiagų. Nudažytas FDA patvirtintais natūraliais pigmentais.

  Skersmuo: 10,5 cm.

  Atitinka EN 71, įskaitant Vokietijos PaH + US & CAN saugumo sertifikatus.

  Kamuolys pagamintas iš perdirbto kaučiuko, liekančio kitų gaminių gamybos procese – tai sumažina susidarančių atliekų kiekį, todėl žemėje paliekama mažiau taršos pėdsakų.

  Kaučiukas - biologiškai skaidi ir perdirbama medžiaga, todėl galite būti tikri, jog renkatės gamtai draugišką produktą.

  Priežiūra: pakanka kamuolį nuplauti šiltame vandenyje su švelniu muilu (jei reikia). Laikyti patariama švarioje ir sausoje vietoje, nepasiekiamoje tiesioginių saulės spindulių ar bet kokio tiesioginio karščio šaltinio. 

  DĖMESIO: retais atvejais gali būti stebima alergija kaučiukui, tad jeigu mažyliui pasireiškė alergijos požymiai - kamuolio nebeduokite, o apie tai praneškite gydytojui.