Prekių katalogas

Kiko+gg medinis miestas ,,Machi"

 • Pastatyk savo miestą! Nes kas gali būti smagiau, negu tapti savo miesto gatvių kūrėju, namų architektu, eismo reguliuotoju ir parkų prižiūrėtoju?

  Šis miestas dar ir magiškas - jame stūkso kalnai, gali šviesti saulė, lyti, skraidyti paukščiai, oro balionai ar danguje nuolatos šviesti mėnulis - viskas taip, kaip sugalvos neribota fantazija!

  Vaikas pats gali nusipiešti ne tik oro sąlygas, bet ir kitus miesto pastatus, žmones, trokštamus aplankyti objektus, miestų simbolius. 

  O gal tai visai ne miestas? Viskas priklauso nuo faktazijos!

  Figūrėlių apačioje saugiai įtaisytų magnetų pagalba tvirčiau laikosi pastatytos, o sukurtą miestą galima atsargiai perkelti į kitą vietą. 

  Figūrėlių statymas yra skirtingų lygių - kalnus, pastatus ir mašinėlę pastatyti paprasta, tačiau medžių statymas pareikalaus daugiau įgūdžių, o tai bus puiki proga treniruoti pirštukus. 

  Ant magnetinių lentų galima piešti kreidele bei lengvai jas nuvalyti ir pradėti kitą žaidimą iš naujo.

  Rinkinį sudaro - dvi magnetinės lentos, du šviesoforai, keturi žali medžiai, du nedažyti medžiai, vienas žalias kalnas, vienas Fuji kalnas, automobilis ir kreidelė.

  Supakuota į kartoninę dėžutę, kurios dydis 307x205x52 mm.

  Rinkinio svoris - 1170 g. 

  Patarimas: panaudokite šį žaidimą supažindindami vaikus su eismo taisyklėmis ir saugiu elgesiu gatvėje - pieškite ant lentos įvairias situacijas, žaiskite jas ir padėkite vaikams suformuoti tinkamus saugaus elgesio įgūdžius.