Prekių katalogas

Kiko+gg stalo žaidimas ,,Mame Ohagki"

 • Kiko+gg stalo žaidimas ,,Mame Ohagki"

 • Lažinamės, kad tokio spalvoto ir originalaus žaidimo dar nematėte. Jis sukurtas Japonijoje ir skirtas lavinti rankų miklumą, fantaziją, pažinti spalvas, mokytis skaičiuoti, treniruoti pirštus rašymui ar tiesiog smagiai praleisti laiką. 

  Medines detales galima dėlioti į įvairias figūras, domino eilutes, kurti mandalas. Kadangi detalės plokščios, jas nėra paprasta suimti mažais pirštukais, todėl jų griebimas itin lavina smulkiąją motoriką. 

  Žaidimo rinkinyje pridedamos nedidelės valgymo lazdelės, padedančios kiek pasunkinti užduotį - lazdelėmis rinkti ant stalo išbertas pupas ir jas sudėti į indelį gali būti tikras iššūkis. 

  Vyresniems vaikams pupos gali virsti smagiu žaidimu - jos išberiamos ant stalo ir žaidėjai paeiliui turi pirštais mušinėti jas vienas į kitas. Likus vienai pupai laimi tas, kuris gali užsimerkęs ir neliesdamas pupos pirštais apvesti aplink ją du ratus.

  Medines pupas galima naudoti mokant vaikus skaičiuoti, grupuoti, atlikti paprastus matematinius veiksmus.

  Rinkinyje rasite: 100 medinių pupų, sudėtų į džinsinio audinio maišelį, medines lazdeles, medinį dubenėlį. Visos žaidimo detalės sudėtos į drobinį maišelį.

  Žaidimą sudaro smulkios detalės, todėl nerekomenduojama vaikams iki 3 metų dėl užspringimo pavojaus. Vaikai virš 3 metų turėtų žaisti su suaugusių priežiūra.