Prekių katalogas

Luula laipynė ,,Hilltown climber 2"

 • Luula laipynė ,,Hilltown climber 2"

  564 
 • Hilltown climber 2 - dar patogesnė laipynė vaikams! Nuo Hilltown climber šis modelis skiriasi patogesnėmis rankenėlėmis skirtomis sutvirtinti atskiras dalis tarpusavyje.

  Laipynė, turinti daugybę funkcijų ir padedanti vaikams lavinti laipiojimo, slydimo, siūbavimo įgūdžius, loginį mąstymą, judesių koordinaciją, orientaciją erdvėje, erdvinį pojūtį, pusiausvyrą, raumenų jėgą, pasitikėjimą savo jėgomis. Netgi gali tarnauti kaip stalas pradinių klasių moksleiviams.

  Ši laipynė gali transformuotis į daugybę įvairių objektų, todėl ji niekada nenusibosta, judesio su ja nebūna per mažai, o fantazijai vietos irgi į valias.  

  Rinkinį sudaro du laipiojimo trikampiai, arka ir rampa.

  Visos dalys pagamintos iš 15 mm storio natūralios ir labai patvarios beržo faneros, kuri užtikrina ilgaamžiškumą ir saugumą viso naudojimo metu. Medžiagos paviršius padengtas skaidria, opalinės baltos spalvos laminato danga, kuri visiškai išsaugo natūralų medžio raštą ir švelniai atspindi dienos šviesą. Paviršius yra labai lygus, švelnus ir malonus liesti, tačiau tuo pačiu dengiančioji medžiaga yra pakankamai kieta, kad saugotų gaminį nuo įbrėžimų ar dėmių. Kraštai apdoroti natūraliu, kiek tamsesnės spalvos aliejumi.

  Gali išlaikyti iki 60 kilogramų svorį.

  Atskirų dalių aprašymas:

  Trikampis. Paprasto modelio trikampis buvo sukurtas ypač dėmesingai, todėl tinka ir mažiems vaikams. Jis pritaikytas saugiam laipiojimui, bendras aukštis tik 50 cm. Trikampiai gaminami iš dviejų atskirų dalių (60 cm ilgio ir 10 cm pločio), kurios tarpusavyje sujungiamos specialia ir itin patogia jungtimi. Trikampio surinkimo instrukciją rasite čia (instrukcija skirta Hilltown 2 laipynei, todėl video matomi sutvirtinimo elementai šiek tiek skiriasi, tačiau principas išlieka tas pats).

  Trikampio matmenys:

  Aukštis: 50 cm

  Plotis: 50 cm

  Gylis: 80 cm

  Jungtys. Keturių specialių jungiamųjų dalių pagalba galima keisti trikampio kraštų ilgį, sukuriant skirtingus geometrinius derinius pagal vaikų amžių ir pageidavimus – trikampis gali būti aukštesnis/žemesnis, sudėtingesnis/paprastesnis (žr. paveikslėlius). Jungtys taip pat suteikia papildomo stabilumo. Sujungimo sprendimas leidžia lengvai sulankstyti konstrukciją, taupant gyvenamąjį plotą. 

  Arka. Arka suteikia galimybę suptis bei atlikti pusiausvyros pratimus. Tai ypatingas Luula kūrėjų sprendimas, kurį labai paprasta sujungti su visais kitais komplekto komponentais, taip pasiūlant plačias konstravimo galimybes. Rekomenduojame pabandyti suprojektuoti namą – kartu su dviem trikampiais komplektais bus įdomu! Arkai tinka čiužinys, kuris padeda dar labiau praplatinti žaidimo galimybes! Čiužinys į komplektą neįena, jį reikia įsigyti papildomai. Arkos surinkimo instrukciją rasite čia  (instrukcija skirta Hilltown 2 laipynei, todėl video matomi sutvirtinimo elementai šiek tiek skiriasi, tačiau principas išlieka tas pats). 

  Arkos matmenys:

  Plotis 80 cm

  Ilgis 110 cm 

  Rampa. Tarnaus kaip tiltelis, čiuožykla, stalas ar užlipti skirta rampa. Abu galus galima sujungti su trikampiu ar kitais laipiojimo komponentais, todėl rampa yra universali. Kūdikiams tai gali tapti puikia pirmąja kliūtimi lavinant šliaužiojimo įgūdžius. 

  Rampos matmenys:

  Ilgis: 115 cm

  Plotis: 40 cm 

  Visas šias dalis - trikampius, arką ir rampą - galima jungti tarpusavyje kuriant pačius įvairiausius derinius.

  SAUGUMAS: bet kokia iš laipynės sudedamųjų dalių pagaminta konstrukcija turi atitikti vaikų amžių ir poreikius. Taip pat visos dalys turi būti tinkamai sutvirtintos ir nekelti rizikos susižeisti. Laipyne naudotis vaikai turėtų suaugusiųjų priežiūroje.   

  Gaminys atitinka Europoje priimtus saugumo standartus.

  Laipynė gaminama Latvijoje. Pristatoma į Jūsų namus tiesiai iš gamintojo sandėlio per 5-10 darbo dienų. Jeigu laipynė gaminama - pristatymas gali užtrukti.