Prekių katalogas

Naïf pieštukinis kremas nuo saulės, SPF50

 • Naïf pieštukinis kremas nuo saulės, SPF50

  Gamintojas
  Naif
 • Savarankiškiems vaikams - savarankiška kremo nuo saulės pakuotė! 

  Kremo konsistencija lengva, todėl paprasta tepti. Oda padengiama baltu priemonės sluoksniu, todėl pačiam vaikui paprasta pamatyti, kurios vietos jau buvo padengtos, o kurios dar ne. Švelniai patrynus ranka baltumas išnyksta, tačiau apsauga išlieka. 

  Priemonė saugiai suteikia taip reikalingą plataus spektro apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių, SPF 50.

  Su mineraliniu cinko oksido filtru, kuris nesuskaidytas iki nano dalelių. Naudodami tokį kremą rūpinatės ne tik savo vaikais, bet ir aplinka, vandens gyventojais.

  Saugi sudėtis, todėl tinka ir kūdikiams nuo 6 mėnesių amžiaus bei vaikams su jautresne odele.

  Kadangi kiekvieno žmogaus reakcija į tam tikras sudedamąsias šio losjono dalis gali būti skirtinga, rekomenduojama atlikti lopo testą (pirmiausia užtepti ant nedidelio odos lopinėlio ir stebėti apie 24 valandas dėl galimos alerginės reakcijos).

  Be pridėtinių kvapų.

  Tinka veidui ir kūnui.

  Atsparus vandeniui.

  Pakuotė iš plastiko, kurį, pasibaigus priemonei, rekomenduojame perduoti perdirbimui.

  Naudojimas - pasukite pakuotės apačioje esantį dozatorių ir išsukite pakankamai priemonės. Tepkite ją tiesiai ant odos. Priemonė palieka švelnią baltą plėvlę, kuri padeda pamatyti, kurios vietos buvo padengtos, o kurios - dar ne. Patepus odą galima švelniai patrinti ranka, tuomet baltas kremo sluoksnis ant odos pasidaro plonas ir vos įžiūrimas. Kremas su mineraliniais filtrais pradeda veikti tuojaus pat.

  Patariama kremą tepti kas dvi valandas, pakartotinai po vandens procedūrų ar gausaus prakaitavimo.

  Sudedamosios dalys: Caprylic/Capric/Myristic/Stearic Triglyceride, Zinc Oxide, Helianthus Annuus Seed Cera, Hydrogenated Rapeseed Oil, Tocopherol, Pongamol, Helianthus Annuus Seed Oil, Ascorbyl Palmitate. 

  Galiojima 12 mėnesių nuo pakuotės atidarymo.

  Nors kremas nedirgina akių, patariama saugoti nuo patekimo į akis.

  Gydytojos patarimas: Gydytojos patarimas: SPF 50 sulaiko 98% UVB spindulių, todėl tai puiki priemonė apsisaugoti nuo saulės, kai reikia itin stiprios apsaugos: kai saulės aktyvumas didelis, ilgai būnama saulės atokaitoje, pramogų prie vandens ir vandenyje metu. SPF 5o galima naudoti ir kasdien. Taip pat svarbu nepamiršti, jog nuo žalingo saulės poveikio, dar geriau, negu bet koks kremas, apsisaugoti padeda tinkama apranga, kepurė nuo saulės, akiniai, vengimas būti saulės atokaitoje pačiomis aktyviausiomis jos valandomis (nuo 10 iki 16 val.).

  Gydytoja Raimonda

  Daugiau apie kremų nuo saulės pasirinkimą paskaityti galite šiame, saugiai vasarai besiruošiantiems skirtame tinklaraščio straipsnyje ,,Kremai nuo saulės vaikams".

  Turite klausimų gydytojai? Rašykite info@naturoti.lt