Nsleep pirmoji antklodė vaikui 70x100 cm

 • Kraunamos nuotraukos
  58.91
  Į krepšelį 

  Ekologiška medvilnė, kapok užpildas

  Gamintojas
  Nsleep
 • Ramiam ir patogiam vaiko miegui skirta antklodė iš natūralių medžiagų!

  Pagaminta iš ekologiškos austinės medvilnės ir kapok pluošto.

  Plotis 70 cm, ilgis 100 cm.

  Paprasta priežiūra.

  Rekomenduojama džiovinti džiovyklėje, kad susipurentų užpildas.

  Tvirta ir patikima, nes savyje talpina visas gerąsias kapok savybes:

                                                                         - pralaidi orui, tad leidžia odai kvėpuoti;

                                                                         - nekaupia drėgmės, o tai nepatinka namų dulkių erkutėms;

                                                                         - antialerginė, nes pluošto paruošimui nenaudojamos jokios cheminės medžiagos.

   

  Svarbu prisiminti, jog antklodės nerekomenduojamos mažyliams iki 1 metų amžiaus dėl padidėjusios staigios kūdikių kūdikių mirties sindromo (SKMS) rizikos. Tokio amžiaus mažylių miegui rekomenduojama juos šilčiau aprengti (paprastais rūbeliais, pižama, specialiu miegmaišiu), o lovytėje nenaudoti jokių pagalvių, antklodžių, migdukų, merliukų, žaislų, apsaugėlių ar kitų nereikalingų daiktų. Todėl antklodę kūdikiui rinkite tik po pirmojo jo gimtadienio. 

                                                                                                 

  Vaikų miegas

  Miegas - toks svarbus ir naudingas kiekvienam gyvam organizmui. Jo metu organizmas ne tik ilsisi, bet ir atsinaujina, stiprėja, ruošiasi kitai dienai. Kokybiškas miegas ypatingai svarbus vaikams, kurie būdravimo metu turi tiek daug pamatyti, padaryti, išmokti. O kur dar organizmo gebėjimas tobulėti, pasisavinti medžiagas, apsiginti nuo infekcijų? Tad nenuostabu, jog kokybiškas miegas ir poilsis tiesiogiai proporcingas gerai nuotaikai, stipresniam organizmui ir sveikesniam vaikui. O kad miegas būtų netrikdomas, rekomenduojame rinktis tik rinktis tik kokybiškus čiužinius, paklodes ir patalynės komplektus.

  Kapok pluoštas

  Kapok pluoštas pasižymi teigiamomis savybėmis, kurios padeda užtikrinti ramų ir kokybišką miegą. Jis yra pralaidus orui, todėl miegant nebūna per karšta. Kita vertus vėsesniu oru irgi nesušalsite, nes Kapok pluoštas gerai reguliuoja kūno temperatūrą. Jis savyje nesulaiko nuo kūno išsiskiriančios drėgmės, todėl miegas komfortiškas net ir gausiai prakaituojantiems žmonėms. O savybė nekaupti drėgmės itin nepalanki veistis namų dulkių erkutėms, bakterijoms ir grybų sporoms. Kapok pluošto ruošimui nenaudojamos cheminės medžiagos, todėl audinys ypatingai tinka ir alergiškiems vaikams, kuriems įprastiniai pluoštai gali išprovokuoti alergijos pasireikšimą. Kapok pluoštas ypatingai lengvas, net 8 kartus lengvesnis už medvilnę.

  Kapokmedžiai

  Kapokmedžiai auga Pietų Amerikoje, Rytų Afrikoje ir Azijoje. Jie gali užaugti iki 70 metrų aukščio, nugyventi 200 metų ir subrandinti iki 4000 vaisių vienu metu. Būtent vaisiuose randamas pluoštas, dar vadinamas kapoku arba šilkine medvilne. Vaisiai surenkami tiesiai nuo medžio arba jau nukritę, todėl medis nekertamas, tausojami miškai. Kapok pluošto sudėtyje yra ir medienos medžiagos lignino, ir angliavandenių - celiuliozės. Pluoštas nėra elastingas, todėl pernelyg trapus verpimui. Dažniausiai naudojamas kaip pūkų pakaitalas čiužiniams, pagalvėms, antklodėms, baldams, žaislams.