Prekių katalogas

Nsleep pagalvė vaikui, 40x45 cm

 • Nsleep pagalvė vaikui, 40x45 cm

  Gamintojas
 • Ramiam ir patogiam vaiko miegui skirta pagalvė iš natūralių medžiagų!

  Pagalvės išorinis sluoksnis pagamintas iš Tencel audinio, užpildas - iš Kapok pluošto.

  Gerosios Kapok savybės:

  • Mažina prakaitavimą - apie 80% gerai išpurento užpildo užima oras, todėl pagalvė gerai vėdinasi, sumažėja galvos prakaitavimas miegant.
  • Nekaupia drėgmės - dėl Kapok pluošto savybių po nakties nuo kūno atsiradusi drėgmė pagalvėje neužsilieka, todėl joje negali veistis drėgmę mėgstančios dulkių erkutės.
  • Antialerginis - kadangi pluoštas nėra apdorojamas cheminėmis medžiagomis ir jame nesidaugina dulkių erkutės.

  Pagalvės išmatavimai: 40x45 cm.

  Kapok pluoštas patogiai įdėtas į plono audinio pagalvės formos maišelį, kad jį būtų galima be keblumų išimti, o išorinį sluoksnį - išskalbti.

  Tiek pagalvės išorinis sluoksnis, tiek Kapok pluoštą talpinantis maišelis turi užtrauktukus, kad galėtumėte reguliuoti užpildo tūrį ir pagalvės aukštį pagal savo pageidavimus.

  Priežiūra: Kapok užpildo nebūtina skalbti. Rekomenduojama jį išdžiovinti džiovyklėje, kad jis vėl būtų išpurentas ir užpildytas oru. Jeigu vis tik nutarėte jį išskalbti, darykite tai 40 laipsnių temperatūroje naudodami švelnias skalbimo priemones. Nenaudokite audinių minkštiklio. Džiovinkite 50 laipsnių temperatūroje apie vieną valandą. Ištraukite pagalvę iš džiovyklės maždaug po 30 minučių, pakratykite ją, švelniai padaužykite ir paglamžykite - kad Kapok pluošto skaidulos atsiskirtų. Tuomet vėl sugrąžinkite į džiovyklę. Jeigu po valandos pagalvė nėra visiškai išdžiūvusi, tęskite džiovinimą džiovyklėje.

   

   

   

  Vaikų miegas

  Miegas - toks svarbus ir naudingas kiekvienam gyvam organizmui. Jo metu organizmas ne tik ilsisi, bet ir atsinaujina, stiprėja, ruošiasi kitai dienai. Kokybiškas miegas ypatingai svarbus vaikams, kurie būdravimo metu turi tiek daug pamatyti, padaryti, išmokti. O kur dar organizmo gebėjimas tobulėti, pasisavinti medžiagas, apsiginti nuo infekcijų? Tad nenuostabu, jog kokybiškas miegas ir poilsis tiesiogiai proporcingas gerai nuotaikai, stipresniam organizmui ir sveikesniam vaikui. O kad miegas būtų netrikdomas, rekomenduojame rinktis tik rinktis tik kokybiškus čiužinius, paklodes ir patalynės komplektus.

  Kapok pluoštas

  Kapok pluoštas pasižymi teigiamomis savybėmis, kurios padeda užtikrinti ramų ir kokybišką miegą. Jis yra pralaidus orui, todėl miegant nebūna per karšta. Kita vertus vėsesniu oru irgi nesušalsite, nes Kapok pluoštas gerai reguliuoja kūno temperatūrą. Jis savyje nesulaiko nuo kūno išsiskiriančios drėgmės, todėl miegas komfortiškas net ir gausiai prakaituojantiems žmonėms. O savybė nekaupti drėgmės itin nepalanki veistis namų dulkių erkutėms, bakterijoms ir grybų sporoms. Kapok pluošto ruošimui nenaudojamos cheminės medžiagos, todėl audinys ypatingai tinka ir alergiškiems vaikams, kuriems įprastiniai pluoštai gali išprovokuoti alergijos pasireikšimą. Kapok pluoštas ypatingai lengvas, net 8 kartus lengvesnis už medvilnę.

  Kapokmedžiai

  Kapokmedžiai auga Pietų Amerikoje, Rytų Afrikoje ir Azijoje. Jie gali užaugti iki 70 metrų aukščio, nugyventi 200 metų ir subrandinti iki 4000 vaisių vienu metu. Būtent vaisiuose randamas pluoštas, dar vadinamas kapoku arba šilkine medvilne. Vaisiai surenkami tiesiai nuo medžio arba jau nukritę, todėl medis nekertamas, tausojami miškai. Kapok pluošto sudėtyje yra ir medienos medžiagos lignino, ir angliavandenių - celiuliozės. Pluoštas nėra elastingas, todėl pernelyg trapus verpimui. Dažniausiai naudojamas kaip pūkų pakaitalas čiužiniams, pagalvėms, antklodėms, baldams, žaislams.