Prekių katalogas

Nsleep pagalvė mažesniam vaikui (40x45 cm)

 • Nsleep pagalvė mažesniam vaikui (40x45 cm)

  Gamintojas
 • Ramiam ir patogiam vaiko miegui skirta pagalvė iš natūralių medžiagų!

  Pagaminta iš ekologiškos medvilnės ir Kapok pluošto.

  Ši pagalvė savo dydžiu puikiai tinka būti pirmąja pagalve vaikams tarp 1 ir 4 metų amžiaus. 

  Pagalvės plotis 40 cm, ilgis 45 cm.

  Paprasta priežiūra.

  Rekomenduojama džiovinti džiovyklėje, kad susipurentų užpildas.

  Tvirta ir patikima, nes savyje talpina visas gerąsias Kapok savybes:

                                                                         - pralaidus orui, tad leidžia odai kvėpuoti;

                                                                         - nekaupia drėgmės, o tai nepatinka namų dulkių erkutėms;

                                                                         - antialerginis, nes pluošto paruošimui nenaudojamos jokios cheminės medžiagos.

  Svarbu prisiminti, jog pagalvėlės mažyliui iki vienerių metų amžiaus yra praktiškai nereikalingos. Tokio amžiaus vaikai pagal savo anatomines kaklo ypatybes dar gali miegoti ant lygaus paviršiaus be jokio paaukštinimo. Taip pat pagalvės didina staigios kūdikių mirties sindromo (SKMS) riziką. Todėl rinkdami pagalvę mažyliui, nedarykite to anksčiau, negu jo pirmasis gimtadienis. 

   

                                                                                                 

  Vaikų miegas

  Miegas - toks svarbus ir naudingas kiekvienam gyvam organizmui. Jo metu organizmas ne tik ilsisi, bet ir atsinaujina, stiprėja, ruošiasi kitai dienai. Kokybiškas miegas ypatingai svarbus vaikams, kurie būdravimo metu turi tiek daug pamatyti, padaryti, išmokti. O kur dar organizmo gebėjimas tobulėti, pasisavinti medžiagas, apsiginti nuo infekcijų? Tad nenuostabu, jog kokybiškas miegas ir poilsis tiesiogiai proporcingas gerai nuotaikai, stipresniam organizmui ir sveikesniam vaikui. O kad miegas būtų netrikdomas, rekomenduojame rinktis tik rinktis tik kokybiškus čiužinius, paklodes ir patalynės komplektus.

  Kapok pluoštas

  Kapok pluoštas pasižymi teigiamomis savybėmis, kurios padeda užtikrinti ramų ir kokybišką miegą. Jis yra pralaidus orui, todėl miegant nebūna per karšta. Kita vertus vėsesniu oru irgi nesušalsite, nes Kapok pluoštas gerai reguliuoja kūno temperatūrą. Jis savyje nesulaiko nuo kūno išsiskiriančios drėgmės, todėl miegas komfortiškas net ir gausiai prakaituojantiems žmonėms. O savybė nekaupti drėgmės itin nepalanki veistis namų dulkių erkutėms, bakterijoms ir grybų sporoms. Kapok pluošto ruošimui nenaudojamos cheminės medžiagos, todėl audinys ypatingai tinka ir alergiškiems vaikams, kuriems įprastiniai pluoštai gali išprovokuoti alergijos pasireikšimą. Kapok pluoštas ypatingai lengvas, net 8 kartus lengvesnis už medvilnę.

  Kapokmedžiai

  Kapokmedžiai auga Pietų Amerikoje, Rytų Afrikoje ir Azijoje. Jie gali užaugti iki 70 metrų aukščio, nugyventi 200 metų ir subrandinti iki 4000 vaisių vienu metu. Būtent vaisiuose randamas pluoštas, dar vadinamas kapoku arba šilkine medvilne. Vaisiai surenkami tiesiai nuo medžio arba jau nukritę, todėl medis nekertamas, tausojami miškai. Kapok pluošto sudėtyje yra ir medienos medžiagos lignino, ir angliavandenių - celiuliozės. Pluoštas nėra elastingas, todėl pernelyg trapus verpimui. Dažniausiai naudojamas kaip pūkų pakaitalas čiužiniams, pagalvėms, antklodėms, baldams, žaislams.