Prekių katalogas

Nsleep pagalvė mažesniam vaikui, 40x45 cm

 • Nsleep pagalvė mažesniam vaikui, 40x45 cm

  Gamintojas
 • Jeigu galima surasti tobulą pagalvę mažyliui, tai būtų ši - iš saugių medžiagų pagaminta Nsleep pagalvė.

  Pagalvė neaukšta, jos storis apie 2-3 cm, todėl puikiai tinka kaip pirmoji pagalvė vaikams nuo vienerių metų amžiaus.

  Pagalvės išorinis sluoksnis pagamintas iš Tencel audinio, užpildas - iš Kapok pluošto.

  Gerosios Kapok savybės:

  • Mažina prakaitavimą - apie 80% gerai išpurento užpildo užima oras, todėl pagalvė gerai vėdinasi, sumažėja galvos prakaitavimas miegant.
  • Nekaupia drėgmės - dėl Kapok pluošto savybių po nakties nuo kūno atsiradusi drėgmė pagalvėje neužsilieka, todėl joje negali veistis drėgmę mėgstančios dulkių erkutės.
  • Antialerginis - kadangi pluoštas nėra apdorojamas cheminėmis medžiagomis ir jame nesidaugina dulkių erkutės.

  Pagalvės išmatavimai: 40x45 cm.

  Priežiūra: pagalvės nebūtinai skalbti, nes jos atnaujinimui pakanka 20 minučių 55 laipsnių džiovyklėje. Taip pat rekomenduojama pagalvei leisti reguliariai pasidžiaugti saule ir grynu oru pakabinant ją kieme ar balkone. Jeigu vis tik nutarėte pagalvę išskalbti, darykite tai 40 laipsnių temperatūroje naudodami švelnias skalbimo priemones. Nenaudokite audinių minkštiklio. Džiovinkite 50 laipsnių temperatūroje apie vieną valandą. Ištraukite pagalvę iš džiovyklės maždaug po 30 minučių, pakratykite ją, švelniai padaužykite ir paglamžykite - kad Kapok pluošto skaidulos atsiskirtų. Tuomet vėl sugrąžinkite į džiovyklę. Jeigu po valandos pagalvė nėra visiškai išdžiūvusi, tęskite džiovinimą džiovyklėje.

   

   

   

  Vaikų miegas

  Miegas - toks svarbus ir naudingas kiekvienam gyvam organizmui. Jo metu organizmas ne tik ilsisi, bet ir atsinaujina, stiprėja, ruošiasi kitai dienai. Kokybiškas miegas ypatingai svarbus vaikams, kurie būdravimo metu turi tiek daug pamatyti, padaryti, išmokti. O kur dar organizmo gebėjimas tobulėti, pasisavinti medžiagas, apsiginti nuo infekcijų? Tad nenuostabu, jog kokybiškas miegas ir poilsis tiesiogiai proporcingas gerai nuotaikai, stipresniam organizmui ir sveikesniam vaikui. O kad miegas būtų netrikdomas, rekomenduojame rinktis tik rinktis tik kokybiškus čiužinius, paklodes ir patalynės komplektus.

  Kapok pluoštas

  Kapok pluoštas pasižymi teigiamomis savybėmis, kurios padeda užtikrinti ramų ir kokybišką miegą. Jis yra pralaidus orui, todėl miegant nebūna per karšta. Kita vertus vėsesniu oru irgi nesušalsite, nes Kapok pluoštas gerai reguliuoja kūno temperatūrą. Jis savyje nesulaiko nuo kūno išsiskiriančios drėgmės, todėl miegas komfortiškas net ir gausiai prakaituojantiems žmonėms. O savybė nekaupti drėgmės itin nepalanki veistis namų dulkių erkutėms, bakterijoms ir grybų sporoms. Kapok pluošto ruošimui nenaudojamos cheminės medžiagos, todėl audinys ypatingai tinka ir alergiškiems vaikams, kuriems įprastiniai pluoštai gali išprovokuoti alergijos pasireikšimą. Kapok pluoštas ypatingai lengvas, net 8 kartus lengvesnis už medvilnę.

  Kapokmedžiai

  Kapokmedžiai auga Pietų Amerikoje, Rytų Afrikoje ir Azijoje. Jie gali užaugti iki 70 metrų aukščio, nugyventi 200 metų ir subrandinti iki 4000 vaisių vienu metu. Būtent vaisiuose randamas pluoštas, dar vadinamas kapoku arba šilkine medvilne. Vaisiai surenkami tiesiai nuo medžio arba jau nukritę, todėl medis nekertamas, tausojami miškai. Kapok pluošto sudėtyje yra ir medienos medžiagos lignino, ir angliavandenių - celiuliozės. Pluoštas nėra elastingas, todėl pernelyg trapus verpimui. Dažniausiai naudojamas kaip pūkų pakaitalas čiužiniams, pagalvėms, antklodėms, baldams, žaislams.