Prekių katalogas

PURA gertuvės vaikams ir suaugusiems - ypatingas produktas rinkoje

 • Saugios, sertifikuotos, praktiškos, paremtos tikromis vertybėmis ir saugančios sveikatą bei Žemę.

  Straipsnio autorė - Raimonda Valaikaitė (gydytoja, Naturoti įkūrėja)

   

  Kaip jau žinote, Naturoti tikslas yra pasiūlyti Jums pačių geriausių ir saugiausių produktų rinkoje. Tam skiriamas pats didžiausias dėmesys ir daugiausia resursų. Visas naujienas vertinu atsargiai pirmiausia galvodama apie vaikus - savo ir Jūsų. Tik tada, jeigu produktas įveikia mano iškeltą kartelę ir galiu jį naudoti savo vaikams, jis patenka ir į Naturoti lentynas. Ypatingai džiaugiuosi, kai pavyksta atrasti produktą, kurį ne tik duodu savo vaikams ar siūlau Jums, bet ir kuris savo kokybe, patikimimu bei inovaciniu požiuriu pakelia kartelę ir kitiems tos pačios kategorijos produktams. Būtent taip atsitiko su PURA nerūdijančio plieno gertuvėmis. Produktas, gimęs iš tokių stiprių įmonės vertybių yra praktiškai tobuliausias iš tų, kuriuose galime rasti visoje rinkoje.

  PURA įmonė buvo įsteigta turint aiškų tikslą - sukurti saugiausią ir prie vaiko bei suaugusio žmogaus poreikių prisitaikantį produktą, galintį padėti užtikrinti pakankamą vandens vartojimą. Siekdami įgyvendinti šį tikslą įkūrėjai netgi bendradarbiauja su nepriklausomomis organizacijomis, kurios atlieka medžiagų saugumo tyrimus. Taip pat įmonės sukurti produktai turi ir savo patentus. Tai reiškia, jog PURA tikrai atnešė naujovių į gertuvių rinką ir labai džiugu, kad tos naujovės tikrai yra glaudžiai susijusios su žmogaus sveikata ir tvarumu.

  Pačios PURA Stainless Steel gertuvės turi praktiškai viską, ką turi turėti tobula gertuvė - jos yra saugios, sertifikuotos, minimalistinio dizaino, paprastos naudoti ir išplauti. 

  Pura stainless steel

  Pura gertuvės - išskirtinis produktas rinkoje.

   

  PURA GERTUVĖS YRA:

  SAUGIOS. PURA stainless Steel gertuvės pagamintos iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno ir medicininio silikono. Abi šios medžiagos dėl saugumo testuotos nepriklausomos laboratorijos ir turi Made Safe® SertifikatąMADE SAFE® yra JAV sukurta vienintelė į žmonių sveikatą ir ekosistemą orientuota produktų sertifikavimo programa. 

  Pura stainless steelMade non toxic

  PAPRASTOS. PURA Stainless Steel gertuvių dizainas labai paprastas - nerūdijančio plieno talpa ir antgalis, kuris tvirtinamas nerūdijančio plieno sriegiu arba paprastas dangtelis. Viskas. Gertuvė su šiaudeliu viduje turi medicininio silikono šiaudelį, kurį labai paprasta išimti ir išplauti šiaudeliams plauti skirtu šepetėliu. PURA gertuvės nėra nudažytos jokiais su laiku nusilupti galinčiais dažais, todėl nepraranda savo išvaizdos netgi dažnai naudojant. Norint spalvų, galima rinktis gertuvę su silikonine mova, kurios spalvą ar piešinėlį galima pasirinkti patiems.

   

  PATVARIOS. PURA Stainless Steel gertuvės gaminamos iš aukščiausios kokybės 18/8 nerūdijančio plieno, kuris yra atsparus susidėvejimui. Silikoninė mova ir silikoninė dugno apsauga (galima įsigyti papildomai) saugo gertuvės šonus ir apačią nuo sulinkimo, jeigu kartais gertuvė iškristų ant žemės. Vienintelės besidėvinčios dalys yra antgaliai, tačiau juos laisvai galima pakeisti naujais.

   

  EKONOMIŠKOS. PURA Stainless Steel gertuvės yra bene vienintelės rinkoje, kurios gali būti pritaikomos prie vaiko amžiaus ir jo poreikių. Įsigijus vieną PURA gertuvės talpą, galima papildomai įsigyti tik antgalį arba dangtelį. Tokiu būdu nereikia pirkti visos gertuvės vaikui augant ar turėti keletos gertuvių skirtingiems poreikiams ar veikloms. Pakanka keisti antgalius ir visada turėti pačią patogiausią gertuvę. 

  Pura Stainless Steel water bottles

  Pura gertuvių antgaliai gali būti keičiami ir pritaikyti prie vaiko amžiaus bei jo poreikių.

   

  TVARIOS. PURA Stainless Steel gertuvės gaminamos iš aukščiausios kokybės 18/8 nerūdijančio plieno, kuris yra itin patvarus ir gali būti naudojamas metų metus. Kadangi gertuvės prisitaiko prie vaiko amžiaus ir jo poreikių keičiant antgalius, Jums nereikės kaskart pirkti naujos gertuvės ir sukti galvą, ką daryt su senąja. Taigi kūdikiui padovanota PURA gertuvė drąsiai gali sulaukti jo 18-ojo gimtadienio.

   

  PATOGIOS. PURA stainless Steel gertuvės yra kelių dydžių, todėl visada galima pasirinkti sau patogiausią. Vaikams sukurti mažesni dydžiai, kurie natūraliai ir sveria mažiau, tad vaikui patogiau tokia gertuve naudotis. Suaugusiems skirtos didesnės talpos. Gertuvės antgaliai snapelis ir šiaudelis viduje turi vožtuvus, kurie neleidžia vandeniui laisvai tekėti iš gertuvės. Papildomai apsaugai pridedamas silikoninis dangtelis. Ant gertuvės dedama silikoninė mova palengvina gertuvės paėmimą ir laikymą, nes padidina sukibimą tarp gertuvės ir rankos.

   

  STILINGOS. PURA Stainless Steel gertuvių dizainas yra minimalistinis, todėl labai stilingas. Pasirenkant skirtingų spalvų movas, dugno apsaugas ar dangtelius galima nuolatos keisti spalvas ir jeiug tik norisi, jas derinti prie bendro stiliaus ar mados tendencijų. 

   

  ĮVERTINTOS VARTOTOJŲ. Visos aukščiau išvardintos savybės būtų niekai, jeigu to neįvertintų vartotojai. Nors oficialių gertuvių apdovanojimų nėra, tačiau PURA yra gavusi ne vieną vartotojų pasirinkimą įrodantį apdovanojimą. Smagu, kai besirinkdamas gertuvę gali remtis galybe gerų atsiliepimų.

  Pura stainless steel bottles awards

  Pura gertuvės sulaukusios daugybės apdovanojimų.

   

  Pasikartosiu, bet šis produktas yra tas, kuriuo labai džiaugiuosi ir kurį Jums siūlau su dideliu pasitikėjimu. Šiandieniniame dalykų kupiname pasaulyje tai tikrai didelė vertybė.

  Raimonda