Prekių katalogas

Pure Pure šilta kaklo mova ,,Moss/karamell"

 • Pure Pure šilta kaklo mova ,,Moss/karamell"

  Kaina Pure Pure dydžiai (kepurėms matuojama galvos apimtis cm virš ausų) Kepurių dydis šiek tiek mažintas, rekomenduojame rinktis vienu dydžiu didesnį modelį Pirkti
  22.95
  1: 80/86 cm (9-17 mėn.)
  Į krepšelį  
  2: 92-110 cm (3-6 metai)
  Į krepšelį  

  Ekologiška medvilnė

  Gamintojas
  Pure Pure
 • Ši šilta kaklo mova yra itin patogi, puikiai atstoja šaliką ir gali lydėti bet kokiu - darganotu rudens ar atšiauriu žiemos oru.

  Itin paprasta uždėti ir nuimti.

  Pagaminta iš ekologiškos medvilnės, todėl galite būti ramūs, jog audinys nebuvo apdorotas kenksmingomis cheminėmis medžiagomis. 

  Pasiūta iš dviejų sluoksnių - tai dar padidina apsaugą nuo šalčio. 

  Išorinis sluoksnis - tvirtas, austinis audinys (tankis 210 g/m2), kuris puikiai dėvisi. Vidinis sluoksnis - itin šiltas ir jaukus pliušinis audinys su stambiais pūkais (tankis 350 g/m2), kuris suteiks jaukumo, šilumos ir švelnumo pojūtį. 

  Rekomenduojama skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir dar drėgną gaminį džiovinti horizontaliai, rankomis jam suteikus pradinę formą.

   

  Ekologiška medvilnė užauginta Turkijoje, atitinka GOTS sertifikaciją. Tai reiškia, jog yra rinkta rankomis, neapdorota cheminėmis medžiagomis nuo pat sėklų pasėjimo į dirvą iki audinių paruošimo ir gaminių pasiuvimo. Medvilnės sėklos nėra genetiškai modifikuotos, o dirbančių žmonių teisės gerbiamos, jie gauna teisinga atlygį už savo darbą.

 • Alternatyvios prekės