Prekių katalogas

Small Feet balansinė platforma

 • Koordinacijos treniravimas gali būti smagus!

  Koordinacija yra labai svarbus ir reikalingas įgūdis kiekvienam vaikui. Dažnai gamtoje yra pakankamai priemonių treniruotėms, tačiau atvėsus orams ir vaikams daugiau laiko praleidžiant uždarose patalpose, jų pradeda trūkti. Todėl siūlome sukurti tinkamas sąlygas koordinacijos lavinimui pasitelkus šią platformą.

  Apvali platformos forma užtikrina pakankamai daug vietos pasidėti pėdoms.

  Sudėtingumo lygis gali būti keičiamas priklausomai nuo poreikių perkeliant prie dugno tvirtinamas detales. Galima naudoti abi dugno detales arba tik vieną, prisukant ją viduryje ar kurioje nors šoninėje padėtyje ir taip perkeliant treniruotės sudėtingumą į kitą lygį.

  Rekomenduojama treniruotis basomis, kad būtų užtikrintas geras sukibimas tarp pėdos ir lentos.

  Treniruotės metu platformą rekomenduojama statyti ant kilimėlio, kad ji neslidinėtų ant grindų.

  Rekomendtuojama vaikams nuo 5 metų.

  Vaiko svoris neturi viršyti 30 kilogramų. 

  Rinkinyje yra koordinacijos platforma ir dvi rutulio formos detalės, tvirtinamos prie dugno. 

  Platformos diametras - 34 cm. Aukštis - 7,5 cm.

  Dažymui naudojamos nekenksmingos medžiagos. 

  Šią platformą galima naudoti ir terapijos tikslais ar reabilitacinėms procedūroms.

   

  Gydytojos patarimas: vaiko judėjimas yra be galo svarbus tinkamam visų organizmo struktūrų bei smegenų funkcijų vystymuisi. Štai koordinacija, savo kūno pajautimas erdvėje, mokėjimas balansuoti reiškia, jog yra susiformavę tinkami signalų keliai tarp smegenų, nervų sistemos ir raumenų, sausgyslių bei raiščių. Koordinacijos treniruotės stiprina ne tik minėtas struktūras, bet ir už orientaciją atsakingas smegenų sritis bei jų funkcijas. Treniruotėms dažnai nereikia jokių ypatingų priemonių, pakanka sudaryti sąlygas saugiai žaisti lauke ar namuose. Natūralu, kad namuose fizinių iššūkių yra mažiau, tačiau visada galime jų sukurti paprastomis priemonėmis - karstynėmis, balansinėmis lentomis ar platformomis. Padovanokite vaikui galimybę treniruotis su šia platforma ir stebėkite, kaip magiškai jo kūnas išnaudoja visas galimybes tobulėti