Prekių katalogas

Small Foot balansinis tiltelis iš septynių dalių

 • Small Foot balansinis tiltelis iš septynių dalių

 • Tiltelis, skirtas vaikų koordinacijos, pusiausvyros, kūno orientacijos erdvėje lavinimui ir judėjimo poreikio patenkinimui.

  Sudarytas iš septynių atskirų detalių, kurias galima naudoti atskirai arba sujungti tarpusavyje skirtingais būdais.

  Keičiant atskiras dalis vietomis galima sukurti skirtingo sudėtingumo lygio trasas, skirtas įvairaus amžiaus vaikams. 

  Sujungimo sistema itin paprasta, nereikia naudoti jokių įrankių, todėl detales jungti gali ir vaikai, tuo pačiu lavindami savo fantaziją bei konstravimo įgūdžius.

  Rekomenduojama tilteliu naudotis basomis, kad būtų užtikrintas geras sukibimas tarp medžio ir pėdų.

  Naudojant detales, tiek atskirai, tiek sujungtas, rekomenduojama statyti ant kilimo, kad jos neslidinėtų ir nesukeltų rizikos susižaloti.

  Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

  Detalės kompaktiškai sudedamos į dėžę, todėl neužima daug vietos, tai itin pravartu mažoms gyvenamosioms erdvėms.

  Dažymui naudojamos nekenksmingos medžiagos.

  Šią platformą galima naudoti ir terapijos tikslais ar reabilitacinėms procedūroms.

   

  Gydytojos patarimas: vaiko judėjimas yra be galo svarbus tinkamam visų organizmo struktūrų bei smegenų funkcijų vystymuisi. Štai koordinacija, savo kūno pajautimas erdvėje, mokėjimas balansuoti reiškia, jog yra susiformavę tinkami signalų keliai tarp smegenų, nervų sistemos ir raumenų, sausgyslių bei raiščių. Koordinacijos treniruotės stiprina ne tik minėtas struktūras, bet ir už orientaciją atsakingas smegenų sritis bei jų funkcijas. Treniruotėms dažnai nereikia jokių ypatingų priemonių, pakanka sudaryti sąlygas saugiai žaisti lauke ar namuose. Natūralu, kad namuose fizinių iššūkių yra mažiau, tačiau visada galime jų sukurti paprastomis priemonėmis - karstynėmis, balansinėmis lentomis ar platformomis. Padovanokite vaikui galimybę treniruotis su šia platforma ir stebėkite, kaip magiškai jo kūnas išnaudoja visas galimybes tobulėti