Prekių katalogas

Affenzahn kuprinė ,,Monkey", 12 litrų

 • Affenzahn kuprinė ,,Monkey", 12 litrų

 • Lengvumas - pagrindinis šios kuprinės bruožas, išskiriantis ją iš kitų mokyklinių kuprinių.

  Sverianti vos 490 g kuprinė sudaro vos ketvirtadalį pirmokui (20 kg sveriančiam vaikui) rekomenduojamo svorio. 

  Kuprinės audinys pagamintas iš poliesterio, kurio 48% sudaryti iš perdirbto poliesterio. Ši medžiaga yra tvirta ir atspari aplinkos poveikiui.

  Kuprinės nugarėlė paminkštinta polietileno putomis (XLPE), kurios yra lengvos, tačiau tvirtos ir sunkiai sulaužomos, atsparios drėgmei, todėl jose nesiveisia pelėsis.

  Petnešos plačios, paminkštintos, tolygiai paskirstančios svorį pečių srityje.

  Priekyje yra du papildomi užsegimai - krūtinės ir klubų lygyje. Šie užsegimai padeda petnešoms laikytis stabiliai ir nesmukti vaikui atliekant judesius. Klubų užsegimas perneša dalį kuprinės svorio nuo pečių ant klubų. Klubų užsegimą galima nuimti.

  Kuprinės matmenys - 36 x 26 x 13 cm.

  Kuprinės priekyje integruotas atšvaitas, kuris nenusiima, todėl jo neįmanoma pamesti.

  Kuprinė turi du atskirai užsegamus skyrius - didesnis arčiau nugaros, į jį galima susidėti knygas, sąsiuvinius, pratybas. Priekinis skyrelis mažesnis, tinkamas pieštukinei, piniginei, smulkesniems daiktams. Toks skyrių išplanavimas padeda ergonomiškiau paskirstyti svorį kuprinės viduje.

  Kuprinės šone yra atskira kišenėlė gertuvei - patogu, nes vanduo visada bus po ranka ir nėra rizikos, jog netyčia atidarius gertuvei sušlaps kuprinės viduje esantys daiktai.

  Apačioje atskiroje kišenėlėje slepiasi uždangalas nuo lietaus - nedidelė, tačiau labai praktiška detalė. Pasitreniruokite uždangalą uždėti kartu su vaiku, kad ištikus lietui jis galėtų greitai paspėpti savo kuprinę.