Prekių katalogas

Apsauga nuo vabzdžių

 • Šilti orai nepaprastai traukia daugiau laiko praleisti gamtoje, tačiau kartu sukuria papildomų iššūkių. Vienas iš jų - erkės. Turbūt daugelis mūsų žinome, kaip jos atrodo. Kai kurie patyrė šio nekviesto svečio šalinimo procedūrą. O tie, kuriems pasisekė mažiau - netgi gydėsi erkių platinamas ligas.

  Deja, tačiau Lietuva yra endeminė sritis ir miškuose, parkuose, pievose bei soduose knibžda ne tik gausybė erkių, bet ir dalis jų yra pernešėjos erkinio encefalito bei Laimo ligos sukėlėjų.

  Uodai irgi dažnai lanko mus gamtoje. Nors jie ligų ir neplatina (nors manoma, kad ateityje tokia galimybė visai reali dėl klimato atšilimo), bet gali nemenkai sugadinti išvyką, kasdienius darbus kieme ar šventę gryname ore.

  Štai kodėl parduotuvėje atsirado skiltis, siūlanti apsaugos priemones nuo uodų bei erkių.

  Siūlome priemones gamintojų, kuriais pasitikime mes ir dar visa galybė žmonių visame pasaulyje. Šalia repelentų rasite ir pincetą, specialiai sukurtą saugiam įsisiurbusių erkių šalinimui.

  Neribokime savo laiko gamtoje todėl, kad bijome erkių ar uodų. Verčiau saugokimės jų naudodami kokybiškas priemones ir visa širdimi mėgaukimės gamtos teikiamais malonumais.