Prekių katalogas

Affenzahn nerūdijančio plieno dėžučių rinkinys ,,Owl"

 • Affenzahn nerūdijančio plieno dėžučių rinkinys ,,Owl"

 • Aukšta kokybė ir paprastas dizainas - dėžutės, kurios puikiai tiks darželinukams, mokyklinukams bei aktyvių vaikų laisvalaikiui.

  Dėžutės pagamintos iš aukštos kokybės 18/8 nerūdijančio plieno. Ši medžiaga nedūžta, todėl gali be didesnių sunkumų saugoti maistą judraus pradinuko ar nuotykius mėgstančio vyresnio vaiko kuprinėje.

  Dangteliai iš maistinio silikono - saugios medžiagos sąlyčiui su maistu. Dangtelis lengvai užsidengia, tad jį gali naudoti ir vaikai ar vyresnio amžiaus žmonės. Nepaisant to, uždengta dėžutė yra sandari, nepratekanti (skystam maistui nėra rekomenduojama).

  Pagaminta be BPA, švino ar ftalatų.

  Dėžutės dviejų skirtingų dydžių, todėl galima naudoti jas kartu arba pasirinkti patogesnį dydį. Mažesnioji dėžutė puikiai telpa į didesniosios vidų, todėl vienu metu galima neštis du skirtingus patiekalus. Ši sistema ypač tinka vaikams, kuriems nepatinka skirtingas maistas vienoje talpoje.

  Rinkinyje dvi dėžutės.

  Matmenys:

  • didesnioji dėžutė - 17x13x6,5 cm, svoris apie 200 g.
  • mažesnioji dėžutė - 9x7,5x5 cm, svoris apie 75 g.

  Dėžutės puikiai tinka šaltam ir atvėsintam maistui, tuo tarpu dedant į jas karštą maistą, svarbu prisiminti, jog nerūdijantis plienas yra geras šilumos laidininkas, todėl dėžutės sienelės gali įkaisti ir sukelti nudegimus. Karštam maistui itin tinka storesnių dvigubų sienelių maisto termosai, kurių taip pat galite rasti Naturoti parduotuvėje.

  Jeigu dėžutės naudojamos skystam maistui - svarbu nepamiršti, kad transportuoti jas reikėtų horizontalioje padėtyje, nevartyti. 

  Galima plauti indaplovėje arba rankomis naudojant švelnias plovimo priemones.