Prekių katalogas

Earth Sense Organic repelentas nuo erkių ir uodų

 • Earth Sense Organic repelentas nuo erkių ir uodų

 • „Earth Sense Pro-Tect™“ kraujasiurbių atbaidymo balzamas yra ištirtas moksliškai. Įrodyta, kad jis suteikia iki 8 valandų trunkančią apsaugą nuo uodų, galinčių pernešti maliariją, Zikos virusą ar dengės karštligę. Jis taip pat atbaido erkes ir dėles.

  Veiklioji medžiaga išgauta tiesiai iš tvariai gamtoje surinkto citrininių eukaliptų aliejaus.

  Lengva užtepti ir patogu nešiotis kišenėje.

  Saugus odai – augalinės kilmės ir be DEET.

  Toks pat efektyvus kaip ir sintetiniai repelentai.

  Apsauga iki 8 valandų.

  Gaivaus eukaliptų kvapo.

  Rekomenduojama suaugusiems ir vaikams nuo 6 mėnesių amžiaus.

  Bandymai parodė veiksmingą apsaugą iki 8 valandų po vienkartinio panaudojimo.

  Tinka naudoti didelės ir mažos rizikos zonose, kuriose plinta per vabzdžius perduodamos ligos.

  Sertifikuotas Cosmos Organic sertifikatu.

  Pakuotės tūris: 100 ml. 

  Naudojimas: tepkite atviras kūno vietas. Rekomenduojama netepti ant veido ar plaštakų, kad repelentas nepatektų į burną.

  Sudedamosios dalys: 30% Eucalyptus citriodora oil, (Citriodioal®)*, Olea europeae*, Cera alba*, Tocopherol*.

  * iš ekologiškų šaltinių

   

  Gydytojos patarimas: šią apsaugą nuo uodų bei erkių galima naudoti ir kūdikiams nuo 6 mėnesių amžiaus. Tačiau rekomenduočiau tai daryti saikingai, ypatingai mažiems vaikams, kadangi priemonėje yra eterinių aliejų. Jie gali dirginti jautrią odelę ar kvėpavimo takus. Dėl galimos reakcijos su oda visada rekomenduojama atlikti lopo testą - tai yra patepti nedidelį odos plotelį ant nugaros ar šlaunies ir stebėti ar per 24 neatsiranda odos sudirgimo požymių. Taip pat venkite vaikams tepti priemonę aplink burną ar akis, o mažesniems - ir ant rankyčių, kad dėdami rankas į burną vaikai kartu nepriragautų repelento. 

  Svarbu prisiminti, kad repelentas yra tik pagalbinė priemonė apsisaugti nuo kraujasiurbių. Svarbiausia yra pasistengti vengti vietovių, kuriose galima sutikti dideles uodų ar erkių populiacijas, pasirūpinti tinkama apranga. O rūpinantis erkių pernešamų ligų prevencija itin svarbu reguliariai apžiūrėti kūną, nepamirštant plaukuotos galvos dalies, ir drabužius, o grįžus į namus - juos pasikeisti, mat erkės gali kurį laiką slėptis drabužių siūlėse ir pasitaikius tinkamai progai persikelti ant žmogaus kūno.

  Gydytoja Raimonda

  Turite klausimų gydytojai? Rašykite info@naturoti.lt