Prekių katalogas

EQ

  • Įmonė EQ įsikūrusi Prancūzijoje, Biarritz mieste ant Atlanto vandenyno kranto. Šis gamintojas jau daugiau kaip dešimt metų kuria ir tobulina ekologiškas priemones apsaugai nuo saulės. Ilgainiui EQ tapo sertifikuotos ekologiškos kosmetikos ir ekologiškai sukurtų sveikatingumo produktų lydere banglenčių pasaulyje. Kadangi banglentininkų oda nuolatos patiria saulės, vėjo bei vandens kuriamus iššūkius, EQ kosmetikos priemonės sukuria tvirtą ir patikimą apsaugą. Visą šios apsaugos naudą galime pajusti kiekvienas iš mūsų.

    Prekių nėra.
  • EQ istorija prasidėjo 2011 metais kaip naujas verslumo nuotykis Franckui Bywalskiui, aistringam keliautojui ir banglentininkui, ieškant novatoriškų sprendimų, kuriančių pusiausvyrą tarp pasirinkto gyvenimo būdo ir pagarbos savo aplinkai. Jis sukūrė EQ su dideliu troškimu pristatyti pasauliui tuo metu vis dar unikalią ekologišką produkciją, įkvėptą banglenčių sporto. Į pagalbą pasitelkęs mokslininkus jis sukūrė alternatyvas kitiems rinkoje esantiems gaminiams: pirmuosius ausų kištukus banglentininkams su Sympatex® membrana, apsaugančia nuo ausų, nosies ir gerklės patologijų, pirmąjį kremą nuo saulės, gerbiantį jūros aplinką, bei pirmąjį jogos kilimėlį be kenksmingų medžiagų.

    Nuo 2013 metų ši įmonė buvo pastebėta tarptautinėje erdvėje ir pradėjo savo kelionę į užsienio rinkas. Gaminant kūno priežiūros priemones EQ įmonė laikosi savo įsipareigojimų planetai - remia aplinkos apsaugos organizacijas, užsiima informacijos apie ekologiją sklaida. Dar 2014 m. EQ, bendradarbiaudama su asociacija „Vandens šeima“, sukūrė „Atsakingos kosmetikos žaidimą“. Šio žaidimo dėka šiandien tūkstančiai vaikų yra mokomi atsakomybės aplinkai naudojant natūralią ir sertifikuotą ekologišką kosmetiką. 

    EQ dirba nesustodami ir nuolatos papildo savo gaminių asortimentą išleisdami atsakingas odos ir plaukų priežiūros priemones bei sportininkams skirtus produktus (Relaxing Cryo Gel, masažo aliejus, šildomasis tonizuojantis gelis).

    Taigi gimęs iš banglenčių pasaulio, EQ išsiplėtė ir siūlo kur kas daugiau nei tik vandens mylėtojams skirtus produktus, teikdamas vis naujus sprendimus natūraliai sveikatai palaikyti dieną ir naktį.