Prekių katalogas

Happy Bear

  • Džiugu, kad vis daugiau tėvų pasaulyje renkasi daugkartines higienos priemones savo kūdikiams ir tuo pačiu atsiranda vis daugiau patikimų gamintojų. The Happy Bear Diapers prekinis ženklas yra vienas jų - besirūpinantis, kad tvari higiena būtų kuo patogesnė ir praktiškesnė.

    The Happy Bear asortimentą sudaro ne tik daugkartinės sauskelnės, bet ir mokymosi kelnaitės, krepšiai sausoms ir šlapioms sauskelnėms, maudymosi vystyklai ir dar daug kitų vaikų priežiūrai reikalingų daiktų. Tvirti audiniai, žaismingi raštai, patogūs gaminiai - ko daugiau reikia gerai tvarumo pradžiai auginant kūdikį? 

  • The Happy Bear Diapers yra Olandijoje įsikūręs gaminių kūdikiams ir vaikams kūrėjas bei gamintojas. Jo misija - pasiūlyti tėvams daugkartines priemones ir taip padėti šeimoms sumažinti kūdikio auginimo metu susidarančių šiukšlių kiekį bei prisidėti prie švaresnės Žemės ir saugesnės vaikų ateities. The Happy Bear gaminių asortimentas itin platus - nuo daugkartinių sauskelnių iki vystymo kilimėlių. Naudojamos medžiagos tvirtos ir ilgaamžės. Raštų margumas ir gražumas suteikia vaiko priežiūrai žaismingumo. Daugkartinių sauskelnių bei maudymosi vystyklų dydis reguliuojamas, todėl jie tiks mažyliui nuo gimimo iki to momento, kai sauskelnių jau nebereikės. Dar vienas puikus The Happy Bear gaminys - popieriniai įdėklai į sauskelnes, pagaminti iš bambuko. Šis popierius puikai suyra nepalikdamas toksiškų pėdsakų. Taigi The Happy Bear investuoja daug laiko, idėjų ir finansinių išteklių, kad jų siūlomi produktai atitiktų aukštus tėvų reikalavimus ir kartu būtų kuo draugiškesni gamtai.