Prekių katalogas

Happy Bear maudymosi vystyklas ,,Savanna"

 • Happy Bear maudymosi vystyklas ,,Savanna"

  Gamintojas
 • Atostogaujate prie jūros ar keliaujate į mankštas baseine? Įsigykite vieną Happy Bear vystyklą ir galėsite jį pritaikyti bet kokioms su vandeniu susijusioms veikloms!

  Šis vystyklas yra atsparus skysčiams ir jų nesugeria, tad šlapimas išteka į vandenį ir yra neutralizuojamas reaguodamas su chloru baseino vandenyje arba pasklinda vandens telkinyje.

  Vystyklas yra patogus ir lengvas, todėl nevaržo kūdikio ar vaiko judesių.

  Užsegamas spaudėmis.

  Tą patį vystyklą galima naudoti nuo gimimo iki tol, kol vaikui sukaks maždaug 3 metai.

  Uždėdami vystyklą įsitikinkite, kad jis tvirtai priglunda prie kūdikio kojyčių ir liemens, kad išmatos negalėtų pratekėti.

  Vystyklo privalumai:

  - reguliuojamas dydis;
  - lengvas ir kompaktiškas, neužima daug vietos;
  - dėl elastingo užsegimo gerai priglunda prie liemens ir šlaunų;
  - vienas vystyklas tinka nuo gimimo iki 2-3 metų;
  - galima skalbti 40 laipsnių temperatūroje

  Išorė: 100% poliuretanas (poliesteris)

  Vidus: tinklinis audinys

  Gydytojos patarimas: ar žinote, kas yra šlapimas? Tai vanduo su jame ištirpusiomis druskomis bei kitomis, iš organizmo šalinamomis medžiagomis. Sveikų vaikų šlapime esančios medžiagos nėra kenkmingos aplinkai. Dėl didesnės amoniako koncentracijos šlapime, ypatingai ryte, jis gali turėti nemalonų kvapą. Tačiau nedideli amoniako kiekiai nei aplinkai nei žmogui nėra pavojingi. Taip pat svarbu žinoti, kad šlapimas yra sterilus, tai yra, jame negyvena bakterijos (išskyrus tuos atvejus, kai žmogus serga šlapimo takų uždegimu). Tad paprastai, infekcinės ligos per šlapimą neplinta. Todėl nėra priežasties bijoti vaikų šlapimo baseino vandenyje, dar mažiau jo baimintis reikėtų atviruose telkiniuose. Šios plaukimo sauskelnės neturi šlapimą sugeriančio sluoksnio, tačiau sulaiko išmatas. Žinoma, kultūriškai mums gali būti nepriimtina plaukioti baseine, kuriame šlapinasi vaikai, tad šį vystyklą galima naudoti kaip papildomą apsaugą ant vienkartinių ar daugkartinių plaukimo sauskelnių. Juo labiau, kad Lietuvoje yra vandens pramogas ar procedūras siūlančių įstaigų, kurių taisyklėse numatyta dviguba apsauga. Puiki žinia ta, jog šis vystyklas turi daugybę spaudžių, tad gali augti su vaiku, prisitaikyti prie jo svorio ir apimčių pokyčių. Todėl tai itin tvarus sprendimas - įsigyti vieną išorinį vystyklą, kurį naudosite tol, kol vaikui nebereikės jokios papildomos apsaugos.

  Gydytoja Raimonda

  Turite klausimų gydytojai? Rašykite info@naturoti.lt.