Prekių katalogas

Kinderfeets kupolinė laipynė

 • Gamta sukuria pačias natūraliausias ir geriausias sąlygas tinkamam fiziniam vaikų vystymuisi užtikrinti. Deja, šiuolaikinis gyvenimo tempas ne visada leidžia tuo pasinaudoti. Todėl auginant vaikus pravartu namuose turėti priemonių, padedančių sukurti kažką panašaus į gamtoje sutinkamas kliūtis. Štai kodėl ši universali laipynė galėtų būti puiki pagalbininkė vaikams, kuriems judėjimas yra esminis tinkamo fizinio bei psichinio vystymosi komponentas.

  Kokias sritis padeda tobulinti:

  • Raumenų-skeleto sistema - lipti, šokti, pasikabinti, pralįsti - visi šie veiksmai stiprina raumenis, tvirtina sąnarius prilaikančias struktūras, padeda tinkamai formuotis skeletui. 
  • Vestibuliarinis apratas - galimybė balansuoti, pajusti savo kūną erdvėje, koordinuotai keisti jo pozicijas kiek neįprasčiau, negu tai darome kasdien.
  • Vaizduotė - namelis, laivas, urvas ar kosminis laivas? Kuo ši kupolinė laipynė gali pavirsti vaiko fantazijos, kūrybiškumo ir pastangų dėka?

  Pagaminta iš atsakingai užaugintos buko medienos ir bambuko. Padengimui naudotas vandens pagrindo lakas.

  Gali atlaikyti iki 60 kg svorį. 

  Svarbu: kad laipynė būtų stabili ir neslidinėtų, ji turi būti statoma ant kilimo. Atsargumas gali padėti išvengti netikėtų traumų. Mažesni vaikai laipyne naudotis turėtų su suagusiųjų priežiūra.

  Laipynė pristatoma per 5-15 darbo dienų.

  Gydytojos patarimas: laipynės yra puikus būdas leisti vaikams išbandyti savo kūno galimybes ir stiprinti pasitikėjimą savimi, nukreipti jų nesibaigiančią energiją, padėti jų raumenų-skeleto sistemai patirti normaliam vystymuisi reikalingus fizinių jėgų reikalaujančius iššūkius ir išbandymus. Besinaudodamas laipyne vaikas gali ne tik lipti, bet ir nušokti, pasikabinti, balansuoti, treniruoti savo pėdų raumenis ir raiščius, stiprinti rankas, vystyti kūno gebėjimą jausti savo padėtį erdvėje. Derinant galimybes stiprėti gamtoje bei namuose galima pasiekti puikių rezultatų ir padėti vaikams užauginti fiziškai aktyviems bei tvirtiems.