Prekių katalogas

Naif losjonas nuo saulės SPF50 (100 ml)

 • Naif losjonas nuo saulės SPF50 (100 ml)

  Mineralinis filtras

  Gamintojas
  Naif
 • Apsauga nuo saulės turi būti ne tik veiksminga, bet ir saugi vaikams. Štai priežastis, kodėl Naif losjonai nuo saulės atsirado Naturoti parduotuvės lentynose!

  Na, dar viena priežastis - jie pagaminti vandens pagrindu, tad tepasi labai lengvai, o tai itin svarbu, kai reikia kremu ištepti vietoje nenustygstantį mažylį. 

  Losjonas saugiai suteikia taip reikalingą plataus spektro apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių, SPF 50.

  Su mineraliniu cinko oksido filtru, kuris nesuskaidytas iki nano dalelių. Naudodami tokį kremą rūpinatės ne tik savo vaikais, bet ir aplinka, vandens gyventojais.

  Saugi sudėtis, todėl tinka ir kūdikiams nuo 6 mėnesių amžiaus bei vaikams su jautresne odele. 

  Kadangi kiekvieno žmogaus reakcija į tam tikras sudedamąsias šio losjono dalis gali būti skirtinga, rekomenduojama atlikti lopo testą (pirmiausia užtepti ant nedidelio odos lopinėlio ir stebėti apie 24 valandas dėl galimos alerginės reakcijos).

  Be pridėtinių kvapų.

  Tinka veidui ir kūnui.

  Atsparus vandeniui.

  Pakuotės dviejų rūšių: 100 ir 200 ml. Tad galite pasirinkti tą, kuri labiausiai atitinka Jūsų šeimos poreikius. 

  Naudojimas - losjoną tepkite ant veido ir kūno prieš einant į lauką. Kaip ir dauguma kremų su mineraliniais filtrais ant odos palieka baltą plėvelę, tad paprasta pamatyti, kurios kūno vietos jau yra išteptos, o kurios dar neapsaugotos. Kremas tepamas masažuojančiais judesiais tol, kol baltas kremo sluoksnis ant odos pasidaro plonas ir vos įžiūrimas. Kremas su mineraliniais filtrais pradeda veikti tuojaus pat. 

  Patariama kremą tepti kas dvi valandas, pakartotinai po vandens procedūrų ar gausaus prakaitavimo.

  Sudedamosios dalys: Aqua/Water, Zinc Oxide, Caprylic/Capric Triglyceride, Sucrose Palmitate, Polyhydroxystearic Acid, Glyceryl Stearate, Phenethyl Alcohol, Sucrose Distearate, Pongamia Pinnata Seed Extract, Panthenol, Pantolactone, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Glycerin, Propanediol,
   Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Phytate, Caprylyl Glycol, Glyceryl Stearate Citrate, Citric Acid 

  Pakuotė perdirbama.

  Galiojimo datą tikrinkite ant pakuotės. Saugokite sausoje vietoje kambario ar vėsesnėje temperatūroje (8-20 laipsnių). Nelaikykite ant tiesioginių saulės spindulių.

  Nors kremas nedirgina akių, patariama saugoti nuo patekimo į akis.

  Gydytojos patarimas: Gydytojos patarimas: SPF 50 sulaiko 98% UVB spindulių, todėl tai puiki priemonė apsisaugoti nuo saulės, kai reikia itin stiprios apsaugos: kai saulės aktyvumas didelis, ilgai būnama saulės atokaitoje, pramogų prie vandens ir vandenyje metu. SPF 5o galima naudoti ir kasdien. Taip pat svarbu nepamiršti, jog nuo žalingo saulės poveikio, dar geriau, negu bet koks kremas, apsisaugoti padeda tinkama apranga, kepurė nuo saulės, akiniai, vengimas būti saulės atokaitoje pačiomis aktyviausiomis jos valandomis (nuo 10 iki 16 val.).

  Gydytoja Raimonda

  Daugiau apie kremų nuo saulės pasirinkimą paskaityti galite šiame tinklaraščio straipsnyje ,,Kremai nuo saulės vaikams".

  Turite klausimų gydytojai? Rašykite info@naturoti.lt