Prekių katalogas

Nsleep įdėklas automobilinei kėdutei/vežimėliui (75-105 cm ūgio vaikui)

 • Nsleep įdėklas automobilinei kėdutei/vežimėliui (75-105 cm ūgio vaikui)

  Gamintojas
 • Įdėklas pagamintas iš natūralių medžiagų.

  Kapok pluoštas nesulaiko drėgmės ir yra pralaidus orui, tad galite būti ramūs, jog Jūsų mažylis kėdutėje mažiau prakaituos.

  Dėl gerų šilumos izoliacinių savybių, palaikoma kūno temperatūra vėsesniu oru.

  Pasiūtas rankomis.

  Įdėklą paprasta išplauti.

  Spalva - juoda.

  Skirtas 75-105 cm ūgio vaikui.

  Tam, kad pasiektumėte geriausią įmanomą prakaitavimo kėdutėje sumažinimo efektą, rekomenduojame kūdikį rengti natūralių pluoštų drabužiais.

  Tegul net ilgos kelionės automobiliu Jūsų vaikui būna patogios!

   

                                                                                                    

  Kapok pluoštas

  Kapok pluoštas pasižymi teigiamomis savybėmis, kurios padeda užtikrinti ramų ir kokybišką miegą. Jis yra pralaidus orui, todėl miegant nebūna per karšta. Kita vertus vėsesniu oru irgi nesušalsite, nes Kapok pluoštas gerai reguliuoja kūno temperatūrą. Jis savyje nesulaiko nuo kūno išsiskiriančios drėgmės, todėl miegas komfortiškas net ir gausiai prakaituojantiems žmonėms. O savybė nekaupti drėgmės itin nepalanki veistis namų dulkių erkutėms, bakterijoms ir grybų sporoms. Kapok pluošto ruošimui nenaudojamos cheminės medžiagos, todėl audinys ypatingai tinka ir alergiškiems vaikams, kuriems įprastiniai pluoštai gali išprovokuoti alergijos pasireikšimą. Kapok pluoštas ypatingai lengvas, net 8 kartus lengvesnis už medvilnę.

  Kapokmedžiai

  Kapokmedžiai auga Pietų Amerikoje, Rytų Afrikoje ir Azijoje. Jie gali užaugti iki 70 metrų aukščio, nugyventi 200 metų ir subrandinti iki 4000 vaisių vienu metu. Būtent vaisiuose randamas pluoštas, dar vadinamas kapoku arba šilkine medvilne. Vaisiai surenkami tiesiai nuo medžio arba jau nukritę, todėl medis nekertamas, tausojami miškai. Kapok pluošto sudėtyje yra ir medienos medžiagos lignino, ir angliavandenių - celiuliozės. Pluoštas nėra elastingas, todėl pernelyg trapus verpimui. Dažniausiai naudojamas kaip pūkų pakaitalas čiužiniams, pagalvėms, antklodėms, baldams, žaislams.