Prekių katalogas

Raw Nature dezodorantas ,,Geranium"

 • Raw Nature dezodorantas ,,Geranium"

  Gamintojas
 • Natūralus ir aplinkai nekenksmingas „Raw Nature“ dezodorantas yra be aliuminio bei padeda kovoti su kvapu neužblokuodamas prakaito liaukų, tuo pačiu netrukdydamas kūnui vėsintis. 

  Kvepia pelargonija ir citrina, taip pat lengvu vanilės aromatu. 

  Kokosų aliejus yra galinga priešgrybelinė ir aktyviai drėkinanti medžiaga, kuri taip pat stiprina odos barjerą. Jis padeda dezodorantui slysti ant odos, todėl tepimo procesas yra lengvas ir malonus.

  Magnio hidroksidas sulaiko kvapą švelniai keisdamas odos pH lygį bei taip užkerta kelią bakterijų augimui.

  Tapijokos milteliai yra ypač gerai sulaikantys drėgmę. Jie gali sugerti prakaito net iki 150% savo svorio. Būtent todėl šis dezodorantas tinka tada, kai nesinori, jog prakaito dėmės pasirodytų ant drabužių (ši savybė labai individuali ir priklauso nuo kiekvieno naudojančiojo prakaitavimo gausumo).

  Naujosios Zelandijos Mānuka aliejus stabdo kvapą sukeliančių bakterijų dauginimąsi ant odos.  

  Dezodorantas supakuotas į tvirtą kartoninę pakuotę.

  Kiekis: 50 g. 

  Sudedamosios dalys: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Euphorbia Cerifera Cera, **Tapioca Starch, Magnesium Hydroxide, Sodium Bicarbonate, Citrus Aurantifola (Lime) oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Leptospermum Scoparium Branch/Leaf (NZ Mānuka) Oil *Limonene, *Citronellol, *Geraniol, *Linalool, *Citral.

  Naudojimas: atidengę dangtelį paspauskite tūbelės dugną ir išstumkite nedidelį kiekį dezodoranto, kuriuo tepkite pažastis. Jeigu kartais dezodorantą išspausti sunku, padėkite apverstą tūbelę ant stalo ir švelniai spustelėkite jos dugną abiejų rankų nykščiais.

  Netestuotas su gyvūnais.

  Australian certified toxic-free

  Patarimai

  Mažiau yra daugiau – švelniai stumkite dezodorantą aukštyn tiek, kad virš pakuotės pakilusio dezodoranto pakaktų švelniai perbraukti kiekvieną pažastį po 2–3 kartus. Dezodorantas yra koncentruotas, be vandens, todėl tokio kiekio visiškai pakanka.

  Tepkite ant švarių pažastų - geriausia tepti ryte po dušo arba prieš tepant nuplauti pažastis šiltu vandeniu su muilu.

  Tepkite taip dažnai, kaip reikia -  tepkite kasdien ar taip dažnai, kaip manote, kad to reikia, ypač jei lankėtės sporto salėje.

  Skirtumai - kiekvienas žmogus yra skirtingas ir kartais gyvenimas ar dieta keičia prakaito sudėtį, o tai, kas gera draugui / partneriui, Jums gali ir netikti. Todėl susikurkite savo pažastų švaros rutiną.

  Maišykite - Raw Nature dezodorantai yra ypatingi, nes jų pagalba galite susikurti savo kvapą - naudokite keletą dezodorantų vienu metu (po vieną patepimą kiekvieno kvapo) ir sukurkite savo unikalų kvapą.

  Šaldykite - jeigu dezodorantas buvo šiltoje aplinkoje ir suminkštėjo - pakanka jį kuriam laikui įdėti į šaldytuvą. Taip pat atvėsintą dezodorantą galima naudoti ir karštą vasaros dieną, kai norisi gaivos.

  Baltos dėmės dezodoranto viršuje? - neišsigąskite, tai magnio milteliai, naudokite dezodorantą kaip įprasta.