Prekių katalogas

Renkamės PURA gertuvę - ką reikia žinoti?

 • Ką svarbu žinoti, jeigu norite įsigyti PURA gertuvę, kad ji atitiktų visus Jūsų ar Jūsų vaiko poreikius?

  Straipsnio autorė - Raimonda Valaikaitė (gydytoja, Naturoti įkūrėja)

   

  Džiaugiuosi, kad domitės ir ieškote geriausių produktų. Būtent todėl į Jūsų akiratį ir pateko PURA gertuvės - mano manymu, vienos inovatyviausių ir saugiausių gertuvių rinkoje. O jeigu kilo klausimas, kaip iš daugybės šių gertuvių variantų pasirinkti patį tinkamiausią - tada Jums tikrai pravers infomacija, kurią sudėjau į šį straipsnį. Leiskite Jums padėti ir paaiškinti, kuo panašios šios gertuvės ir kuo jos skiriasi. 

  PURA gertuvių kūrėjai tikrai išradingi - jie ne tik sukūrė vieninteles rinkoje sertifikuotas gertuves, bet ir suprojektavo jas taip, kad jos tarnautų kuo ilgiau - ir dėl kokybiškų medžiagų, ir todėl, kad gali būti pritaikomos prie kiekvieno poreikių. Dėl genialių sprendimų gertuves gali naudoti tiek vaikai, tiek suaugusieji.  

   

  GERTUVĖS TALPA

  Visos PURA gertuvės talpos pagamintos iš to paties aukščiausios kokybės ir nepriklausomoje laboratorijoje testuoto sąlyčiui su maistu pritaikyto 304 (18/8)  nerūdijančio plieno. Visos gertuvės talpos turi plačius kaklelius, pro kuriuos paprasta į gertuvę įpilti skystį ar jį išpilti, įdėti ledo kubelį ar gertuvę išplauti. Dėl tokio paties diametro kaklelio bet kuriai gertuvei tinka bet kuris PURA antgalis ar dangtelis.

  PURA gertuvės talpos skiriasi savo diametru, bei dar dviem kitais svarbiais parametrais - tūriu ir gebėjimu palaikyti temperatūrą. Vienos gertuvės turi termoso funkciją, kitos - ne. Žemiau rasite paaiškinančiąją lentelę:

   

  Talpos tūris                Termoso funkcija

      150 ml                           nėra

      260 ml                           yra

      325 ml                           nėra

      475 ml                           yra

      550 ml                           nėra

      650 ml                           yra

      850 ml                           nėra

   

  Kaip matote, gertuvių dydžių yra tikrai įvairių, tad neabejotinai rasite sau patogiausią. Netgi termoso funkciją turinčias gertuves galima naudoti kaip įprastas, jeigu jos tūris yra būtent tas, kurio Jums reikia. Svarbu prisiminti, jog į termoso funkcijos neturinčias gertuves nederėtų pilti gerimų, kurių temperatūra aukštesnė negu 45 laipsniai, nes nerūdijantis plienas ir silikonas įkaista bei gali kilti nudegimų rizika. Gertuvės talpa su termoso funkcija skirta karštesniems skysčiams, tačiau tik besilaikant saugumą užtinkrinančių sąlygų. Jeigu naudojama termoso funciją turinti talpa, tačiau kartu naudojamas kuris nors silikoninis antgalis, įpylus skystį į talpą reikėtų palaukti, kol jis nustos garuoti ir tik tuomet uždėti antgalį. Kitu atveju garai gali deformuoti silikoną ir pažeisti jo snapelio ar šiaudelio vožtuvus. Jeigu naudojamas paprastas dangtelis, tuomet į termoso funkciną turinčią talpą galima pilti bet kokios temepratūros gėrimą, tik svarbu saugia ją uždaryti ir atidaryti.

   

  ANTGALIAI IR DANGTELIAI

  PURA įkūrėjai, bendradarbiaudami su inžinieriais, sukurė puikų sprendimą - gertuves, kurioms tinka bet koks PURA antgalis ar dangtelis. Pavyzdžiui, įsigiję gertuvę su snapeliu galite drąsiai kartu įsigyti ir sportinį dangtelį bei juos naudoti pakaitomis. Tai ne tik patogus, bet ir ekonomiškas sprendimas. Taip pat jis padeda sutaupyti vietos namuose - nereikia kiekvienam atvejui turėti po atskirą gertuvę, pakanka pakeisti jos antgalį.

  PURA stainless steel gertuvė

   

  Vaikui augant ir keičiantis jo poreikiams galima pakeisti antgalį ir turėti pačią tinkamiausią gertuvę

   

  PURA savo pasiūloje turi šiuos gertuvės antgalius: žinduką, snapelį, šiaudelį, sportinį dangtelį (dviejų tipų) ir paprastą dangtelį. Apžvelkime juos visus plačiau.

   

  Variantai

   

  Buteliuko žindukas kūdikiams - pasižymi lėta tėkme, plačiu pagrindu, labiau primenančiu krūtį, su anti-colic vožtuvu, galinčiu padėti sumažinti į mažylio skrandį patenkančio oro kiekį. 

  PURA nerūdijančio plieno gertuvės antgalis žindukas

  Gertuvės antgalis - žindukas

  Snapelis - gamintojo rekomenduojamas vaikams nuo 6 mėnesių amžiaus, turi unikalią vožtuvų technologiją, dėl kurios vanduo teka tik tuomet, kai vaikas pradeda gerti, srovė gana greita, todėl nereikia naudoti daug veido raumenų jėgos - o tai taisyklingam žandikaulio vystymuisi draugiškesnis gėrimo būdas.

  Pura stainless steel gertuvės antgalis snapelis

  Gertuvės antgalis - snapelis

   

  Šiaudelis -  gamintojo rekomenduojamas vaikams nuo 6 mėnesių amžiaus, turi unikalią vožtuvų technologiją, dėl kurios vanduo teka tik tuomet, kai vaikas pradeda gerti.

  Pura stainless steel gertuvės antgalis šiaudelis.

  Gertuvės antgalis - šiaudelis

   

  S- galimi du variantai - atviro gėrimo tipo, kuomet vanduo teka iš talpos pro angą dangtelyje, geriama it iš puodelio ir be veido raumenų pagalbos arba gėrimas per sportinį šiaudelį.

  Pura stainless steel gertuvės antgalis sportinis.

  Atviro gėrimo tipo antgalis, per kurį vanduo laisvai teka į burną nenaudojant veido raumenų. 

  Pura stainless steel gertuvės antgalis sportinis su šiaudeliu.

  Sportinis kamštelis su šiaudeliu. 

   

  Paprastas dangtelis - nerūdijančio plieno dangtelis, kurio viršuje yra išimamas silikoninis diskas. Diską lengva pakeisti bet kuriuo aukščiau paminėtu antgaliu ir pritaikyti prie naudotojo poreikių.

   

  Pura stainless steel gertuvės dangtelis paprastas.

  Paprastas gertuvės dangtelis

   

   

  PRIEDAI

  PURA gertuvių priedai apima apsauginį gaubtą kelionėms, dugno apsaugą ir silikoninius diskus dangteliui arba visą atskirą dangtelį. Apsauginis gaubtas naudojamas apsaugoti šiems gertuvės antgaliams: žindukui, snapeliui ir šiaudeliui. Gaubtas padeda saugoti silikonines antgalių dalis nuo išorinio aplinkos poveikio. Paprastai įsigyjant gertuvę su kuriuo nors iš minėtų antgalių, gaubtas jau yra įtrauktas į rinkinį. Tačiau jeigu jį pametėte ar Jūsų turima gertuvė turi sportinį dangtelį, o norėtumėte papildomai įsigyti šiaudelį, snapelį ar žinduką, tuomet reikomenduojama nepamiršti į pirkinių krepšelį įdėti ir apsauginį gaubtą.

   

  PURA gertuvės apsauginis gaubtas

  PURA gertuvės apsauginį gaubtą galima įsigyti atskirai, rinkinyje po 2 vnt.

   

  Kaip ir bet kuris nerūdjantis plienas, taip ir PURA naudojamas aukščiausios kokybės plienas turi savo silpnųjų vietų. Tai dažniausiai yra gertuvės dugnas, kurio kraštai gali įlinkti, jeigu gertuvė nukrenta ant kieto pagrindo. Įlinkimai dažnai būna tik estetiniai, gertuvės funkcija dėl to nenukenčia, tačiau norint apsaugoti gertuvės išvaizdą, rekomenduojama naudoti dugno apsaugą iš silikono. Kadangi krenta dažniausiai vaikiškos gertuvės, būtent 150/260/325 ml talpos gertuvės ir skirtos šios apsaugos. Dugno apsaugą paprasta uždėti ir nuimti, todėl galima naudoti tik tada, kai to norisi. 

   

  Pura stainless steel gertuvės dugno apsaugos

  PURA gertuvės dugno apsaugos iš silikono

   

  Visos PURA gertuvės jau turi nerūdijančio plieno užsukimą, kuriuo tvirtinami antgaliai. Šį užsukimą galima be didesnių sunkumų paversti paprastu dangteliu įsigijus paprastą detalę - silikoninį diską. Diską įstačius vietoje antgalio gaunamas sandarus paprastas gertuvės dangtelis. 

  PURA stainless steel gertuvės silikoninis diskas

  SIlikoniniai diskai skirti paprastam gertuvės užsukimui

   

  Ką tik susipažinote su pačia svarbiausia informacija, kuri gali padėti pasirinkti PURA gertuvę. Jeigu jaučiate, kad klausimų vis tiek dar liko, galite visada mums parašyti info@naturoti.lt - patarsime ir padėsime pasirinkti. 

   

  Raimonda