Prekių katalogas

Mobbli laipiojimo kubas, su tentu

 • Sulankstoma Mobbli laipynė - puiki priemonė vaikų fiziniam aktyvumui, laipiojimo įgūdžių, pusiausvyros lavinimui.

  Galimos funkcijos:

  • atrama stotis ir vaikščioti besimokančiam mažyliui;
  • laipynė;
  • daiktadėžė;
  • staliukas (gali būti paguldomas arba pastatomas);
  • tunelis žaidimams.

  Rinkinyje rasite 4 kubo sienas, tarpusavyje tvirtinamas specialiais sraigtais bei dvi faneros plokštes, kurios naudojamos kaip stalviršiai kuomet kubą norima paversti staliuku. Taip pat pridedamas tentas, kuris prie korpuso tvirtinamas raišteliais.

  SVARBU: mažesniems vaikams naudojantis laipyne būtina suaugusiųjų priežiūra.

  Laipynei surinkti nereikalingi jokie papildomi įrankiai - rinkinyje rasite sraigtus su specialiomis ergonomiškomis medinėmis galvutėmis. 

  Pagaminta iš uosio medienos, padengta natūraliais aliejais, kurie naudojami padengti žaislams. Beržo fanera padengta vandens pagrindo laku.

  Išmatavimai: kiekviena iš keturių sieninių dalių yra 5cm x 42 cm x 60 cm dydžio. Surinkta laipynė yra 42cm x 42 cm x 60 cm dydžio.

  Pristatoma per 5 -15 darbo dienų.

  Gydytojos patarimas: vaikams judėjimas yra be galo svarbus. Judėdami jie lavina savo raumenų-skeleto sistemą, stiprina sąnarius palaikančias struktūras, susipažįsta su savo kūno galimybėmis, lavina pusiausvyrą, gebėjimą vertinti situaciją, priimti sprendimus. Mūsų kraštuose natūraliai šaltuoju metų laiku vaikai turi mažiau galimybių pakankamai pajudėti atvirose erdvėse- kieme, miške, parke, laukuose, paplūdimiuose. Todėl perkėlę vaikų aktyvumą į gyvenamąsias patalpas neretai sukame galvas, kaip sudaryti sąlygas, kad vaikas gautų jam reikalingą fizinio aktyvumo kiekį. Ši laipynė yra puiki pagalbinė priemonė, kuri ne tik atveria galiybes vaikams uždarose patalpose treniruoti savo laipiojimo įgūdžius, bet ir tampa žaidimų ašimi. O tėvams ji be galo patogi, nes žaidimams pasibaigus lengvai sulankstoma atsukus vos du sraigtus.   

 • Galbūt Jums labiau tiks

  Mobbli laipiojimo kubas

  Uosis, beržo fanera

  125 
  Mobbli sulankstoma medinė laipynė

  Uosio mediena, saugūs aliejai

  149