Prekių katalogas

Mobbli sulankstoma medinė laipynė

 • Mobbli sulankstoma medinė laipynė

 • Sulankstoma Mobbli laipynė - puiki priemonė vaikų fiziniam aktyvumui, laipiojimo įgūdžių, pusiausvyros lavinimui.

  Laipynė lengvai susilanksto nuėmus skersinę atramėlę, tampa kompaktiška ir puikiai telpa net į kiek platesnį negu 12 cm tarpą.

  Pakopos platesnės, kad vaiko pėdutėms būtų patogu lipti.

  Tinkama vaikams nuo 7 mėnesių iki 7 metų. 

  SVARBU: mažesniems vaikams naudojantis laipyne būtina suaugusiųjų priežiūra.

  Laipynei surinkti nereikalingi jokie papildomi įrankiai - formą palaikanti skersinė atrama pritvirtinama dviem sraigtais su patogiomis suimti medinėmis galvutėmis. Dėl surinkimo paprastumo ją gali pastatyti ir vaikai, tačiau tam būtina suaugusiųjų kontrolė.

  Pagaminta iš uosio medienos, padengta natūraliais aliejais, kurie naudojami padengti žaislams. 

  Išlankstytos laipynės išmatavimai: aukštis 118cm x storis 90cm x plotis 60 cm.

  Pristatoma per 5 -15 darbo dienų.

  Gydytojos patarimas: vaikams judėjimas yra be galo svarbus. Judėdami jie lavina savo raumenų-skeleto sistemą, stiprina sąnarius palaikančias struktūras, susipažįsta su savo kūno galimybėmis, lavina pusiausvyrą, gebėjimą vertinti situaciją, priimti sprendimus. Mūsų kraštuose natūraliai šaltuoju metų laiku vaikai turi mažiau galimybių pakankamai pajudėti atvirose erdvėse- kieme, miške, parke, laukuose, paplūdimiuose. Todėl perkėlę vaikų aktyvumą į gyvenamąsias patalpas neretai sukame galvas, kaip sudaryti sąlygas, kad vaikas gautų jam reikalingą fizinio aktyvumo kiekį. Ši laipynė yra puiki pagalbinė priemonė, kuri ne tik atveria galiybes vaikams uždarose patalpose treniruoti savo laipiojimo įgūdžius, bet ir tampa žaidimų ašimi. O tėvams ji be galo patogi, nes žaidimams pasibaigus lengvai sulankstoma atsukus vos du sraigtus.