Prekių katalogas

Alphanova purškiklis utėlių prevencijai Zeropou

 • Alphanova purškiklis utėlių prevencijai Zeropou

  Gamintojas
  Alphanova
 • Šis purškiamas tirpalas utėlių prevencijai praturtintas levandų vandeniu puikiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems.

  Rekomenduojama naudoti tuomet, kai yra padidėjusi rizika užsikrėsti utėlėmis (darželyje, mokykloje, vaikų ar suaugusių kolektyve).

  Praturtintas eukaliptų, levandų ir pelargonijų eteriniais aliejais.

  Sudėtyje nėra sveikatai kenksmingų insekticidų. 

  Svarbu: ši priemonė netinkama pedikuliozės gydymui. 

  Naudojimas: purkšti kasdien tiesiai ant plaukų. 

  Sudedamosios dalys: Aqua, Lavandula Angustifolia Flower Water*, Propanediol, Sodium Coco-Sulfate, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Citrus Limon Peel Extract, Saccharum Officinarum Extract, Sorbitol, Xylitol, Eucalyptus Stageriana Leaf Oil*, Lavandula Officinalis Flower Oil*, Citric Acid, Lactic Acid, Malic Acid, Pelargonium Graveolens Flower Oil*, Linalool, Citronellol, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil*, Geraniol, Calcium Gluconate, Limonene. 

  Ecocert sertifikato logotipas

  Gydytojos patarimas: regis, jog utėlės jau išnyko, bet tai netiesa. Utėlių vis dar pasitaiko, jos gana greitai plinta kolektyvuose. Bet kuris vaikas ar suaugęs gali užsikrėsti utėlėmis. Tad jeigu atsidūrėte situacijoje, kurioje yra padidėjusi tikimybė užsikrėsti utėlėmis, rekomenduojama užsiimti prevencija. Šis purškiamas tirpalas yra puiki natūrali priemonė tai padaryti. Purkškite kasdien tol, kol rizika užsikrėsti išlieka padidėjusi. Purkšdami venkite tirpalo patekimo į akis. Ypatingai tai galioja mažesniems vaikams, kuriems sunku ramiai nusėdėti, kol pasibaigs procedūra. Tad būtina imtis papildomų saugumo priemonių (galima uždėti nenaudingą kepurę ir prakirpti jos viršų, tokiu būdu plaukai liks kepurėje ir bus galima juos saugiai išpurkšti tirpalu). Taip pat reikėtų stengtis, kad maži aerozolio lašeliai nebūtų įkvepiami, tad jeigu tik yra galimybė, procedūrą rekomenduojama atlikti lauke ar balkone.

  Gydytoja Raimonda

  Turite klausimų gydytojai? Rašykite info@naturoti.lt.