Prekių katalogas

The Cotton Cloud

  • Iš Ispanijos kilusi, šiuo metu Vokietijoje gyvenanti mama Laura sukūrė prekinį ženklą The cotton cloud su mintimi palydėti savo ir kitų mažų vaikų vaikystę su sveikais ir saugiais produktais. Silikoniniai herojai - šuo Milo, katė Pippa ir liūtas Alfie - atgyja ant dėžučių, indų, kramtukų, stalo kilimėlių.

    Smagūs herojai, linksmos spalvos, saugios medžiagos ir patogus naudojimas - mes žinome, kad Jums siūlome tikrai puikius vaikystės palydovus!

  • The Cotton Cloud gaminiams naudojamas silikonas. Tai polimeras, sudarytas daugiausia iš silicio. Silikonas yra inertiška medžiaga, stabili aukštoje temperatūroje, atspari vandeniui, neakyta, nelipni ir netoksiška. Silikonas yra beskonis ir bekvapis. Jis švelnus priliesti ir labai paprastas išvalyti. Silikono lankstumas ir patvarumas - tai dvi savybės, kurios puikiai tinka kūdikiams ir mažiems vaikams skirtiems gaminiams.

    Laura itin rūpinasi mažųjų sveikata ir gerove, todėl visi gaminiai yra griežtai tikrinami nepriklausomose laboratorijose, siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus Europos Sąjungos ir ypač Vokietijos reikalavimus. Indai yra pagaminti iš sertifikuoto silikono pagal LFGB standartą (vokišką standartą, kuris yra griežčiausias ES). Taip pat The Cotton CLoud laikosi EN14372 standarto, kuris patvirtina, kad gaminiai, pakuotės, saugos instrukcijos ir medžiagos atitinka visus reikalavimus. Kramtukai ir čiulptukų laikikliai atitinka standartus EN12586 ir EN71. 

    Tad kviečiame prisijungti prie mažos The Cotton Cloud šeimos, atrasti jų dizainą bei kruopščiai atrinktus ir pagamintus daiktelius mažiesiems.